reklamı kapat

POPÜLER

Dell XPS 13

Dell XPS 13 ailesi yenilendi

 

Kendi sınıfının en küçük 13 inç modeli olan Dell’in amiral gemisi XPS 13‘te artık yeni Intel 8. Nesil i3 işlemci seçeneği bulunuyor ve tüketicilere daha ekonomik bir seçenek sunuluyor. Buna ek olarak, gezegendeki en küçük 13 inç 2’si 1 arada bilgisayar olan XPS 13 2’si 1 arada bilgisayarda, artık Intel’in en yeni 8. Nesil işlemcileri de yer alıyor. 2’si 1 arada bilgisayar işlemciden maksimum performans elde etmenin yanı sıra 15 saate varan batarya ömrü sağlayan Dinamik Güç Modu ile birlikte geliyor ve UltraSharp QHD+ InfinityEdge dokunmatik ekranla, çarpıcı bir görüntüleme deneyimi yaşatıyor.

Dell bilgisayarlarından kablosuz olarak akıllı telefonlarına erişim sağlayan Dell Mobile Connect ile uyumlu bilgisayar ailesini genişletiyor. Artık tüm Dell Tüketici ve Küçük İşletme bilgisayarı, Dell Mobile Connect ile uyumlu kullanılabilecek. Ocak 2018‘den bu yana 10 milyonun üzerinde telefon görüşmesi yapılmasını ve kısa mesaj gönderilmesini sağlayan Dell Mobile Connect bu sonbahardan itibaren, kısa mesaj ve telefon çağrılarının ötesinde, tamamen yeni bir düzeyde akıllı telefon – bilgisayar entegrasyonu sunacak. WhatsApp mesajları, takvim anımsatıcıları ve diğerleri gibi iOS uygulama bildirimleri, Dell Mobile Connect uygulaması aracılığıyla Dell bilgisayarlarda gösterilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

#DellExperience 31 Ağustos-5 Eylül tarihleri arasında IFA 2018’de olacak. #IFA18 ve #DellExperience etiketlerinden Dell ile ilgili haberleri ve IFA ile ilgili güncellemeleri takip edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Nikon’un dikkat çeken yeni makinesi