reklamı kapat

POPÜLER

Nissan Skyline

Detaylarıyla mest ediyor; Nissan Skyline R32 için yapılmış “sonsuz stop” tasarımı [Video]

Jenerasyonların en popülerlerinden birisi olan Nissan Skyline R32, daha önce görmediğimiz bir modifikasyonun merkezinde.

Geçtiğimiz hafta içerisinde daha önce görmediğimiz bir fiyat etiketini efsanenin izleriyle harmanlayan bir versiyonla “tanıştık”. GT-R50 adıyla seslendiğimiz ve Godzilla’ya İtalyan tasarımını yansıtan bu otomobile sahip olmak isteyenlerin 1,12 milyon doları gözden çıkarması gerekiyor. Standart versiyonların beş katına yaklaşan fiyatı olmasından ötürü kısıtlı bir kitlenin ilgilendiği otomobilin karakteristik rakibi ise bazıları için hala değişmedi. Paul Walker’ın da en sevdiği araçlarından birisi olan bu isim R32‘den başkası değil elbette. Nissan Skyline R32, bugün bile Godzilla’nın kendi tarihi içerisindeki en önemli birkaç jenerasyonundan. Modifikasyon garajlarının da popüler yüzlerinden olan model için radarımıza takılan son projenin ise, daha önce gördüklerinizden çok farklı olacağına eminiz.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nissan Skyline R32 sonsuz stop tasarımıyla harika görünüyor

Youtuber Steve Molans tarafından tasarlanan bu modifikasyonun temeli doğrudan aracın ışıklandırılma dinamikleri üzerine oluşuyor. R32’nin en karakteristik bölümlerinden birisi çift gözlü arka stopları bambaşka bir noktaya taşıyan Molans, bunu yaparken renkli LED ışıklardan faydalanılıyor. Grafikli yapısından ötürü “sonsuz stop” olarak da nitelendirebileceğimiz bölümde oluşan görsel şöleni arkamıza yaslanıp sadece seyretme hissi uyandırdığını söylemeden edemiyoruz. Stoplarla birlikte Sykline yazısını da benzer dinamiklerle donatan Molans’ın hakkını, videoyu izlediğinizde sizin de teslim edeceğinize olan inancımız tam. Sözü daha fazla uzatmadan videoyla geçe zamanı.

Video