reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy M31s

Dev pile sahip Samsung Galaxy M31s modelinden ilk görsel sızıntı

2020 Galaxy M ailesine yakında dahil edilecek Samsung Galaxy M31s modelinden ilk görsel sızıntısı gelmiş durumda. Bu konuda sürpriz yok.

Samsung Galaxy M31s, kısa süre önce ortaya çıktığı kadarıyla resmi olarak bu ay bitmeden Hindistan merkezli olarak lanse ediliyor. Telefon için çıkan ilk görseller ise tahmin edilen tasarımı netleştirmiş oluyor. Şimdilik sadece siyah renkte görünen telefon, arkasında dörtlü bir kamera kurulumu taşıyor. Modelin önünde ise selfie kamerasına ev sahipliği yapan bir ekran deliği yer alıyor. Merkezde yer alan bu delik birçok rakibinden daha ufak gibi görünüyor. Çerçevelerinin de ince olacağı görülen ancak esas önemli olan alt çerçevesi henüz kendisini göstermeyen Galaxy M31s, çok yüksek ihtimalle Türkiye’de de satılacak cihazlar arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy M31s için neler biliyoruz?

Alt seviyede dikkat çekecek model ortaya çıkan bilgilere göre gücünü Exynos 9611 işlemciden ve 6 GB RAM‘den alıyor. Kutusundan Android 10 işletim sistemiyle çıkacak cihaz, 128 GB dahili depolama seçeneğine sahip ve tam 6.000 mAh gibi büyük bir pile sahip. Super AMOLED ekran üzerine kurulacağı aktarılan Galaxy M31s, bağlantı tarafından USB-C kullanıyor ve 3,5 mm kulaklık girişini de bünyesinde barındırıyor. Halen tasarımı tam olarak ortaya çıkmayan ancak diğer Galaxy M’lerden farklı olması beklenmeyen telefon, arkasındaki dörtlü kamera kurulumunun merkezinde 64 megapiksel ISOCELL Bright GW1 sensörü taşıyor deniyor. Modelin fiyatı ise yaklaşık 265 dolar olacak gibi duruyor.

İlginizi Çekebilir

Son dönemde gördüğümüz en ilginç akıllı telefon