reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Android 10 Samsung Galaxy M31s

Çok yakında geliyor; işte fiyat dahil detaylarıyla Samsung Galaxy M31s

2020 Galaxy M ailesine yakında bir model daha dahil edilecek. İşte bu model Samsung Galaxy M31s ile çok ama çok yakında tanışıyoruz.

Samsung Galaxy M31s, aktarıldığı kadarıyla resmi olarak bu ay bitmeden Hindistan merkezli olarak lanse ediliyor. Yüksek ihtimalle önümüzdeki hafta içerisinde tanıtılacak model, sadece Hindistan pazarında kalmayacak telefonlar arasında yer alıyor. Bu modelin Türkiye dahil diğer birçok pazara da aktif olarak geleceği biliniyor. Peki model hakkında neler biliniyor? Alt seviyede dikkat çekecek model ortaya çıkan bilgilere göre gücünü Exynos 9611 işlemciden ve 6 GB RAM‘den alıyor. Kutusundan Android 10 işletim sistemiyle çıkacak cihaz, 128 GB dahili depolama seçeneğine sahip ve tam 6.000 mAh gibi büyük bir pile sahip. Super AMOLED ekran üzerine kurulacağı aktarılan Galaxy M31s, bağlantı tarafından USB-C kullanıyor ve 3,5 mm kulaklık girişini de bünyesinde barındırıyor. Halen tasarımı tam olarak ortaya çıkmayan ancak diğer Galaxy M’lerden farklı olması beklenmeyen telefon, arkasındaki dörtlü kamera kurulumunun merkezinde 64 megapiksel ISOCELL Bright GW1 sensörü taşıyor deniyor. Modelin fiyatı ise yaklaşık 265 dolar olacak gibi duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy M31s yanında Samsung Galaxy M51 modeli de yolda

Tasarımı giriş seviyesi bir cihaz için oldukça iyi olan telefon, 3,5 mm kulaklık girişini taşıyor. Bağlantı tarafında USB-C kullanan akıllı telefon, söylendiği kadarıyla 6,3 inç Full HD+ Super AMOLED ekrana sahip. Gücünü yeni çıkan Geekbench sonucuna göre Snapdragon 730 işlemciden ve 8 GB RAM’den alacağı aktarılan telefon, arkasında merkezinde 64 megapiksel ISOCELL Bright GW1‘in yer aldığı üçlü kamera kurulumu taşıyor. 5.000 mAh pille yolda olduğu bilinen telefon, bağlantı tarafında sürpriz olmadığı üzere USB-C kullanıyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Son dönemde gördüğümüz en ilginç akıllı telefon