reklamı kapat

POPÜLER

Devil May Cry Netflix

Devil May Cry serisi için heyecan verici dizi planları

Netflix üzerinden yayınlanan Castlevania ile büyük bir başarı elde eden Adi Shankar şimdi de Devil May Cry animasyon dizisi hazırlığında.

Capcom’un sevilen video oyun serilerinden Devil May Cry, animasyon dizisi olmak için ilk adımı attı. Castlevania’nın arkasındaki isim olan Adi Shankar’ın yapımcılığını ve geliştiriciliğini üstlenen seri, hikayeyi bir seviye yukarı çekiyor ve Castlevania evrenine dahil oluyor. Hollywood’un berbat etmesinden korktuğu için serinin haklarını satın aldığını belirten Shankar, evrenler arası işleri karıştıracak olan yeni projeye ait pek detay paylaşmıyor. Castlevania’nın Netflix üzerinde elde ettiği başarı sayesinde Devil May Cry serisi için adım atabildiğini söyleyen Shankar’ın Castlevania macerası ise tam gaz devam ediyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni oyun da yolda

Bildiğiniz gibi serinin 5. oyunu da yolda. E3 2018’de tanıtılan oyunun 8 Mart 2019’da oyuncularla buluşması bekleniyor. Oyuncuların oyun için beklentisi ise hayli yüksek. 10 yıllık aradan sonra gelecek olan oyunun ardından yayınlanacak animasyon dizisinin ise en az Castlevania kadar başarılı olması bekleniyor.

İlk iki sezonu Netflix üzerinden izleyebileceğiniz Castlevania ise üçüncü sezon onayını almış durumda. Macera o cephede de tam gaz devam edecek anlayacağınız. İki dizinin hangi noktada bağlanacağı ise şimdiden merak konusu.

İlginizi çekebilir

Devil May Cry 5 fragmanı