reklamı kapat

POPÜLER

Dexter

Dexter’ın yeni sezonunun ilk tanıtım videosu yayında [İzle]

Dizi tarihinin en beğenilen yapımlarından olan Dexter yeni sezonuyla geri dönüyor. Merakla beklenen dizinin yeni sezonuyla ilgili bir tanıtım videosu geldi.

Bu yıl izleyicilerle buluşması beklenen Dexter’ın yeni sezonu LOG ekibi olarak biz de merakla bekliyoruz. Showtime’da yayınlanacak dizi toplamda 10 bölüm olacak ve mini bir dizi olarak karşımıza çıkacak. Dizinin kadrosunda başrol Michael C. Hall ile birlikte Clancy Brown, Julia Jones, Alano Miller, Johnny Sequoyah ve Jack Alcott gibi oyuncular yer alıyor. Showtime sekizinci sezonun Dexter’ın son sezon olacağını paylaşmış ve 23 Eylül 2013 tarihinde yayınlanan final bölümü ile izleyicilere veda etmişti. Geçtiğimiz yılın ekim ayında ise dizinin dokuzuncu sezonuyla geri döneceği açıklanmıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Showtime da Dexter hakkında açıklamada bulunmuştu

Showtime‘ın eğlence bölümü başkanı Gary Levine, paylaştığı açıklamada, “Bu benzersiz karakteri ancak diziye layık olabileceğini düşündüğümüz yaratıcı bir yaklaşım bulabilirsek tekrar ziyaret ederdik. Başyapımcılar Clyde Phillips ve Michael C Hall’un da bunu bulduğunu söylemekten dolayı çok mutluyum” demişti.

Dizinin bu yılın sonbahar aylarında yayınlanması bekleniyor. Diziyle ilgili yeni gelişmeler geldiğinde sizlerle paylaşacağız.