reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Dijital kod alışverişlerini “marketten” yaptıran uygulama

İş Bankası’nın mobil uygulaması Maximum Mobil kullanıcılarının hayatını kolaylaştıracak yenilikler sunmayı sürdürüyor. Uygulamanın güncel sürümüyle birlikte dijital kod alışverişlerini uygulama üzerinden gerçekleştirmek mümkün hale geliyor.

Advertisement

Eğlence Fabrikası ile yapılan işbirliği ile Maximum Mobil’in daha da gelişmesine olanak sağlıyor. Bu sayede uygulama üzerinden Eğlence Fabrikası’nın satışa sunduğu League of Legends içerisinde geçerli olacak Riot Points alışverişleri ve Facebook E-Pin ödemeleri yapılabilecek, Spotify üyeliği satın alınabilecek. Maximum Mobil’de “Ödemeler” başlığı altında yer alan “Dijital Kod Market” menüsünde listelenen kodlar arasında seçim yapılabilecek. Ödeme İş Bankası ve diğer bankalara ait kartlarla gerçekleştirilebilecek. Eğlence Fabrikası, satın alınan kodların müşterilerin tanımladığı telefon numarasına veya elektronik posta adreslerine gönderilmesini sağlayacak. Bu noktada Maximum Mobil’i öne çıkartan tüm bankaların kredi kartı müşterilerinin de faydalanabileceği şekilde tasarlanmış bir platform olması.

Maximum Mobil’in kullanıcılara sunduğu kolaylıklar Cinemaximum ve Petrol Ofisi anlaşmaları ile başlamıştı. Cinemaximum özelliği uygulama üzerinden sinema bileti almayı oldukça pratik hale getiriyor. Nisan ayında duyurulan anlaşmayla Petrol Ofisi’nden yapılan akaryakıt alışverişlerinde araçtan inmeye gerek kalmıyor. Maximum Mobil Öde-Geç özelliği güvenli alışverişi ayağımıza getiriyor.

Maximum Mobil’in güncel versiyonunu App Store ve Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz.