reklamı kapat

POPÜLER

Ödemenin yeni hali: Maximum Mobil

İş Bankası, iOS ve Android işletim sistemli cihazlar için yeni uygulamasını kullanıma sundu. Maximum Mobil, sadece İş Bankası kullanıcıları için değil diğer tüm banka kart kullanıcıları için hayatı kolaylaştıran çözümlerle geliyor.

Mobil ödeme özellikleriyle dikkat çeken Maximum Mobil, İş Bankası kullanıcıları dışında diğer bankaların kredi kartı kullanıcıları için de kullanılabilen bir uygulama olarak öne çıkıyor. Satın alma deneyimini uçtan uca yaşatacak bir ekosistem bakış açısıyla tasarlanmış olan bu platformun ilk partnerleri ise Cinemaximum ve Petrol Ofisi oldu. Maximum Mobil kullanıcıları, uygulama üzerinden kart bilgilerini ayrıca girme gereği duymadan film, salon, seans ve koltuğu hızlı ve kolay bir şekilde seçerek Cinemaximum bileti alabiliyor. Uygulama içindeki dijital bilet sayesinde gişeye uğramadan doğrudan salona geçiş yapılabiliyor. Petrol Ofisi’nde ise Öde-Geç uygulaması ile İş Bankası ve diğer tüm bankalara ait kredi kart sahipleri araçlarından inmeden akaryakıt alma konforunu yaşıyor.

Maximum Mobil uygulamasının kullanıcılar için tek avantajı kolay ödeme yöntemleriyle sınırlı kalmıyor. Maximum Mobil, kart işlemlerini anında takip etme, kampanyalara tek tuşla katılım, lokasyon bazlı kampanya görüntüleme, kampanyaları takip etme, mobilden temassız veya QR ile hızlı ödeme, anında limit artırımı, nakit avans kullanımı, kartı geçici olarak kullanıma kapatma, sektörel bazı alışverişlere kapatma ve anında fatura ödeme gibi temel kredi kartı işlemleriyle kullanıcıların günlük hayatını kolaylaştıracak gelişmiş özellikler sunuyor. Temassız ödeme özelliğini NFC uyumlu Android 4.4.2 ve üzeri işletim sistemine sahip cihazlar kullanabiliyor. İş Bankası kullanıcısı olsun olmasın tüm kart sahipleri uygulamaya tanımladıkları kartlarıyla Türkiye genelinde 50’den fazla kurumun faturasını mobilden anında ödeyebiliyor.

Kart şifresi değiştirme, yeni kartlar için şifre alma, sanal kart oluşturma ve sanal kart limitini güncelleme gibi işlemleri de hızla yapabileceğiniz uygulamada İş Bankası kartlarına ilişkin limit, borç, hesap kesim tarihi ve puan bilgilerini de kontrol etmek mümkün. Ücretsiz uygulamayı yüklemek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER