reklamı kapat

POPÜLER

Dikkat bağımlılık yapabilir! Agar.io şimdi de mobil platformlarda

İnternette kısa sürede fenomen haline gelen ve binlerce oyuncuyu kendisine çeken Agar.io, mobil platformlara taşınarak eğlenceyi artırıyor. Akıllı telefon ve tabletler için geliştirilmiş basit kontrol sistemi ile oyunu oynamak çok daha kolay bir hale geliyor. 

Agar.io’da küçük bir hücreyi yönlendiriyor ve etraftaki küçük noktaları yiyerek büyüyoruz. Ayrıca bu sırada bizden daha küçük olan oyuncuları yutmaya çalışıyor, büyük hücrelerden ise olabildiğince uzak duruyoruz. “Büyük balık küçük balığı yutar.” sözünün oyun haline getirilmiş hali olarak tanımlayabileceğimiz yapımda yeri geldiğinde bölünerek daha fazla hücreyi bünyemize katabiliyor veya zor durumda kaldığımızda bize yardımcı olacak birini küçük hücrelerle besleyerek yok olmaktan kurtulabiliyoruz. Tıpkı bilgisayarda olduğu gibi tamamen ücretsiz olarak sunulan yapımda irili ufaklı bazı hatalar bulunuyor. Bu hataların gelecek güncellemelerle birlikte giderilmesi bekleniyor.

agario3
agario2

  • Fiyat Ücretsiz
  • Boyut 25.9 MB
  • Yükle App Store
YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Dikkat bağımlılık yapabilir! Agar.io şimdi de mobil platformlarda” için 2 cevap

  1. Agario Fun dedi ki:

    bildiğim daha keyifli agario sitelerini yazayım da sevap pointimi kasayım. 1- http://agarioplay.com 2- http://agariohit.com 3- http://agariofun.com 4- http://agarabi.com

  2. Agario Fun dedi ki:

    bonus Slitherio için de http://slitherio.com/