reklamı kapat

POPÜLER

Dishonored 2’yi ücretsiz olarak deneyin

Dishonored 2’yi merak edip satın alma noktasında bir türlü karar vermeyenler için kaçırılmaması gereken bir fırsat duyuruldu. Dishonored 2‘yi denemek sadece bir günlüğüne ücretsiz olacak.

Oyun sektörünün günümüzde geldiği nokta sayesinde her sene sayısız oyun piyasaya sürülüyor. Bunların bir kısmı oyuncular arasında ciddi bir heyecan uyandırmayı başarıyor. Bazıları beklentileri karşılarken, bazıları ise büyük bir hayal kırıklığı oluyor. Hayal kırıklıklarının sayısı her geçen gün artarken bir oyunu satın almaya karar vermek giderek daha da zorlaşıyor. Genellikle satın alma işleminden önce oyunları denemek mümkün olmuyor. Bu noktada referanslarımız oyun incelemeleri ve YouTube‘daki oyun videoları ile kısıtlı kalıyor. Eğer tüm bunları göz önünde bulunduran bir oyuncuysanız ve Dishonored 2’yi merak ediyorsanız 6 Nisan‘daki fırsatı kaçırmamak gerekiyor.

Bethesda Softworks kasım ayında piyasaya sürülen ve son zamanların en popüler oyunlarından biri haline gelen Dishonored 2’yi bir günlüğüne ücretsiz olarak denebileceğimizi duyurdu. Steam’de normalde 219 TL‘ye satılan şimdilerde indirim dolayısıyla 109.50 TL olan oyunun sadece ilk üç bölümü tecrübe edilebilecek. Üstelik bu fırsat tek bir platformla sınırlı olmayacak. PlayStation 4, Xbox One ve PC‘yi de kapsayacak.

Dishonored 2’nin ilk üç bölümünü 6 Nisan Perşembe günü PSN Store, Xbox Marketplace veya Steam‘den indirebilirsiniz.

YORUMLAR