reklamı kapat

POPÜLER

Dishonored 2’nin oynanış videosu yayında [Video]

Geçtiğimiz ay çıkış tarihi duyurulan Dishonored 2’nin ilk oynanış videosu E3 2016’da gösterildi. Koleksiyon versiyonunu da duyuran Bethesda, geri sayımı resmi olarak başlattı.

Oyun ağırlıklı olarak Karnaca‘da geçecek. İmparatoriçe Emily Kaldwin tarafından yönetilen şehirde -seçime bağlı olarak- yine Emily Kaldwin’i yönlendireceğiz. İlk oyunda tanıştığımız suikastçı Corvo Attano’nun kızı olan Emily Kaldwin artık genç bir kadın ve en az babası kadar keskin yeteneklere sahip. Oyunu Emily’nin gözünden oynayabileceğiniz gibi aynı şekilde Corvo Attano olarak da oynayabilirsiniz. Farklı yeteneklere sahip olan iki karakter, oynanışta da değişikliğe sebep olacak. Geçtiğimiz yılın E3 fuarında duyurulan oyunda Emily’nin Shadow Walking yeteneklerini görmüştük. Bu yılki oynanış videosunda bu yetenekleri nasıl kullandığıyla ilgili daha detaylı kareler görmek mümkün.

dishonored
Koleksiyon versiyonunun da duyurulduğu oyun 11 Kasım‘da satışa çıkacak. Corvo Attano’nun maskesinin replikası, Emily Kaldwin’in yüzüğü, Legacy metal kılıf gibi pek çok koleksiyon ürününü barındıran özel paketin fiyatı ise 100 dolar olarak belirtiliyor. Amazon‘da ön siparişe açılan koleksiyon versiyonu oyunun bir kopyasını da barındırıyor tabii.