reklamı kapat

POPÜLER

DOOM’un ilk bölümü kısa süreliğine ücretsiz

Bethesda’nın E3 2016 konferansını geride bırakırken DOOM oynayamayanlara da bir müjde geldi. Belirli bir süre için DOOM demosu ücretsiz.

Fallout 4’ün VR’a uyarlanacağı duyurusunun yanında Bethesda’nın diğer duyuruları biraz hafif kalıyor ancak oyunlar için ek paket duyuruları da konferansın bir parçasıydı. Fallout 4’e yeni ek paket geleceğini duyuran Bethesda, DOOM’u da unutmadı elbette. Önümüzdeki yaz ücretli ve ücretsiz olmak üzere oyuna çeşitli yenilikler gelecek.

Bayrak yakalama, hayranların favorisi klasik ölüm karşılaşmaları ve Sector modu önümüzdeki aylarda ücretsiz olarak çoklu oyuncu kısmına eklenecek. Ayrıca geliştirici id Software, Unto The Evil isimli ücretli indirilebilir içeriğin de yolda olduğunu belirtti. Yeni haritalar, kişiselleştirme seçenekleri ve yeni şeytani güçler gibi pek çok yükseltme geliyor. DOOM’u şimdiye kadar oynayamamış olanlara ise müjde. Oyuncular PS4, PC ve Xbox One’da 18 Haziran‘a kadar DOOM’un demosunu ücretsiz olarak oynayabilecek. Demo oyunun hikaye modunun ilk bölümüne erişim sağlıyor. Oyunun ücretsiz PC versiyonunu Steam üzerinden indirebilirsiniz.