reklamı kapat

POPÜLER

Disney’in saklamaya çalıştığı Millennium Falcon hayranlara yakalandı

10 Kasım 2017

Star Wars: The Last Jedi‘ın çıkışı için geri sayım yaptığımız şu günlerde Disney’in Millennium Falcon‘u gizleme çabası hayranlardan kaçmıyor.

Disney her ne kadar “gizlilik” konusunda olabildiğince başarılı olsa da bazı durumların önüne geçemiyor. Firmanın devasa Millennium Falcon’u gizleme çabası da hayranların gözünden kaçmıyor. Tabii söz konusu Millennium Falcon olunca, garajınıza çekip aracı dinlenmeye bırakamıyorsunuz. Hal böyle olunca Disney 7 tane büyük gemi konteynerinden faydalanmış. Çekimlerin yapıldığı Longcross Stüdyoları’nda konteynerlerle sarmalanan devasa maketin üstü de örtülmüş, ancak sanıyoruz ki rüzgarlı havadan ötürü örtü bir parça hareket etmiş. Kevin Beaumont’un Twitter paylaşımıyla ortaya çıkan durum hayranlar arasında da hızla yayıldı.

Skywalker Millennium Falcon’la buluşuyor

Bu durumunsa bir spoiler olduğunu söylemek güç. Çünkü araç yayınlanan Last Jedi fragmanlarında görünüyor. Luke Skywalker’ın tekrar bir araya geldiği aracı filmde aksiyona dahil edecekler mi merak konusu.


Longcross Stüdyoları ise pek çok büyük yapıma ev sahipliği yapışıyla biliniyor. Bu yapımlar arasında Thor: The Dark World, Skyfall ve Guardians of the Galaxy de bulunuyor. Last Jedi’ın 13 Aralık‘ta Türkiye’de vizyona gireceğini ve biletlerin ön siparişe açıldığını hatırlatalım. Google Maps’ten görüntülemek için buraya tıklamanız yeterli.