reklamı kapat

POPÜLER

Star Wars: The Last Jedi’ın yeni fragmanında karanlık yükseliyor [Video]

Star Wars: The Last Jedi‘ın yeni fragmanı yayınlandı. Karanlığın yükseldiği fragmanda, görünüşe göre zor zamanlar bizi bekliyor.

Ekim başlarında yayınladığı fragmanla aklımızı başımızdan alan ve devamında teorilerle bizi baş başa bırakan Star Wars: The Last Jedi’dan yeni bir fragman geldi. Yeni fragman ise bir önceki kadar detaylı değil. Ancak bu iyi bir şey olabilir. Zira geçtiğimiz fragman spoilerdan çekinen hayranlar için bir hayli detay barındırıyordu. Yeni fragmanda ise çok fazla farklı sahne görmüyoruz. Bir önceki fragmanda yer alan sahnelere bir iki ekleme dışında değişik pek bir şey yok.

Karanlık yükseliyor

Fragmanda karanlığın yükselişi vurgulanıyor. Karanlık ve aydınlığın çatışmasını elbette göreceğiz ancak bu film daha çok Rey’in gelişimi ve bir Jedi olarak değişimi üzerine eğilecek gibi. Öte yandan Luke Skywalker’ın Millennium Falcon’a binişini gördüğümüz sahnede tüyler bir kez daha diken diken oldu. Rey’in canla başla bir Jedi olmak için çalıştığına da şahit olduğumuz fragmanda Skywalker’ın fazlasıyla umutsuz olduğu da gözlerden kaçmıyor. Finn’in yeni sahnelerini de içeren fragman, bir önceki tanıtımdan görüntüleri kolajlayıp heyecanı körüklüyor. Chewbacca ve Porg’un sevimli sahnesine de yer veren kısa tanıtımda ne yazık ki kristal tilkileri yeniden görme şansını elde edemedik.

Star Wars: The Last Jedi 15 Aralık‘ta vizyondaki yerini alacak. Yeni fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

VİDEO