reklamı kapat

POPÜLER

Jony Ive
iPhone X
iPhone X
iPhone X
iPhone X
iPhone X

Apple’ın baş tasarımcısı Jony Ive’dan iPhone X hakkında önemli açıklama

Apple’ın baş tasarımcısı Jony Ive, kısa bir süre önce satışa sunulan çerçevesiz OLED ekranlı iPhone X ile ilgili açıklamalarda bulundu. Wallpaper dergisine röportaj veren ünlü tasarımcı, iPhone X’in şu anda sahip olmadığı yetenekleri gelecekte sunacağını belirtti. Yazılımın her zaman geliştiğini ifade eden Ive, bu durumun ilgi çekici ve büyüleyici olduğunu söyledi.

Yazılım sayesinde telefonun gelişeceğini düşünen Ive, bir sene içerisinde bu telefonun şu anda yapamadığı şeyleri yapacağını dile getirdi. Geliştirilen ürünler açısından iPhone X’in çok önemli bir noktada gördüklerini söyleyen Ive, Apple’ın gelecekteki ürün planları hakkında yorum yapmaktan kaçındı. Ive yalnızca Apple’ın dikkat çekici ürünler geliştirdiğini ve sürekli alternatifler aradığını belirtti.

Jony Ive: Apple, teknolojinin ötesinde fikirler düşünüyor

Bazı fikirlerin şu anda teknolojinin ötesinde olduğunu dile getiren Ive, Apple’ın öğrendiği şeyin tasarlanandan daha önemli olduğunu ifade etti. Her zaman programın sonunda fiziksel ve servis olmak üzere iki ürün olduğunu düşünen Ive, öğrendikleri şeyin bir sonraki işi daha iyi yapmayı sağladığını dile getirdi.

Resmi Türkiye satış fiyatı 6.099 TL (64 GB), 6.899 TL (256 GB) olan iPhone X, 24 Kasım‘da satışa sunulacak. iPhone X hakkındaki tüm detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.