reklamı kapat

POPÜLER

Nissan Skyline GT-R R34 V-Spec II Nur Millennium Jade
Nissan Skyline GT-R R34 V-Spec II Nur Millennium Jade
Nissan Skyline GT-R R34 V-Spec II Nur Millennium Jade
Nissan Skyline GT-R R34 V-Spec II Nur Millennium Jade

Yeni rekor gelebilir; neredeyse sıfır Nissan Skyline GT-R R34 V-Spec II Nur Millennium Jade satışta

Geçtiğimiz günlerde bir rekorla gündeme gelen Nissan Skyline GT-R R34 V-Spec II Nur Millennium Jade, bir kez daha karşımızda yer alıyor.

Daha önce de söylediğimiz gibi spor otomobil denildiği zaman akla gelen bir numaralı araçlardan olmayı sürdüren Nissan Skyline GT-R R34, yıllar içerisinde üretilmiş özel sürümlere sahip. Bunlardan birisi 1.000’den biraz fazla üretilen GT-R Nur versiyonları. Kısaca hatırlamak adına bu versiyonların 718 tanesinin V-Spec II olduğu, sadece 285 tanesinin ise M-Spec olduğu aktarılıyor. Burada daha da nadir bir durum bulunuyor. GT-R Nur altındaki 718 adet V-Spec II’nin sadece 156 tanesi “Millennium Jade” rengine sahip. GT-R Nur altındaki 285 adet M-Spec’in ise sadece 144 tanesi fabrikadan “Millennium Jade” renkte çıktığı aktarılıyor. İşte bu Millennium Jade renkli M-Sec Nur versiyonlardan birisi geçtiğimiz hafta tam 313 bin dolara satılmış ve bunun daha önceki 302 bin dolarlık rekoru geçtiği aktarılmıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şimdi ise bir Nissan Skyline GT-R R34 V-Spec II Nur Millennium Jade satışa çıktı

Bu satışa sunulan araca ise tam 485 bin dolar isteniyor. Bunun arkasındaki en büyük neden elbette aracın nadir V-Spec II Nur Millennium Jade sürümü olması. Ancak burada çok daha büyük bir etken bulunuyor. O da modelle sadece 362 km yapılmış olması. Yani karşımızda neredeyse sıfır bir GT-R R34 yer alıyor. Aracın ilan fotoğraflarında da görebileceğiniz üzere daha koltukları üzerindeki koruma örtüleri duruyor. Karşılaştırmak adına bu araca istenen fiyatın yarına 2021 Nissan GT-R Nismo alınabiliyor. 485 bin dolarlık satışın yapılması halinde gerçekten nefes kesen bir rekor geliyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da model için hazırlanan milyon dolarlık özel sürüm