reklamı kapat

POPÜLER

DJI Osmo Mobile 6

DJI Osmo Mobile 6 gimbal’ın fiyatı en düşük seviyede [Kasım 2023]

Kullanıcıların yaratıcılıklarına katkıda bulunan ve özel anlarını daha profesyonel bir şekilde kaydetmelerine imkan tanıyan DJI Osmo Mobile 6 için yeni bir kampanya var.

Akıllı telefonları profesyonel bir kamera gibi kullanmaya yardımcı olan DJI Osmo Mobile 6, iOS ve Android‘li telefonlara destek veriyor. Akıllı telefonlarla hızlı bir şekilde eşleşen cihaz DJI Mimo uygulamasıyla uyumlu şekilde çalışıyor. Cihazın yeni yan tekerleği ile zum ve odaklama kolay bir şekilde yapılabiliyor. Odak uzunluğunu ayarlamak için tekerleği döndürmek mümkün. Kullanıcılar sinema kontrolü için manuel odaklamaya geçebiliyor. Kullanıcıların bunun için yan tekerleğe bir kez basmaları yeterli. ShotGuides özelliğine de destek veren gimbal kullanıcıların çekmiş oldukları videolara profesyonel dokunuşlar getiriyor. Cihazda bununla birlikte ActiveTrack 5.0 özelliği de bulunuyor. ActiveTrack 5.0, ön kameranın yana dönen veya dönen nesneleri izlemesine olanak tanıyor. 309 gram ağırlığındaki gimbal, piyasadaki çoğu akıllı telefon gimbal ile uyumlu olsa da katlanabilir telefonlar ne yazik ki uyumlu değil. DJI OM 6 modelinde bununla birlikte tripod bağlantısı da yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DJI Osmo Mobile 6 akıllı telefonların kameralarını geliştiriyor

Kutu içeriğinden çıkan mini tripod masa basında çekim yapanlara veya uzun pozlama fotoğraf çekenlere göz kırpıyor. Piyasada daha yüksek fiyata satılan gimbal yapılan indirimle 4.689 TL‘ye satılıyor.

DJI Osmo Mobile 6

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER