reklamı kapat

POPÜLER

DJI Tello

DJI Tello uygun fiyata BİM mağazalarına geliyor

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte kullanıcıların drone’lara olan ilgisi de artmış durumda. DJI’ın giriş seviyesi kullanıcılara yönelik geliştirdiği DJI Tello isimli drone hakkında güzel bir gelişme yaşandı.

Piyasada 739 TL’ye satılan DJI Tello, 10 Temmuz tarihinde BİM mağazalarına geliyor.  499 TL’den satışa sunulacağı açıklanan drone, uygun fiyata drone satın almayı düşünenlere göz kırpıyor. DJI drone ailesinin en ufak boyutlu drone’u olma özelliğini taşıyan Tello, akıllı telefonlarla rahatlıkla kontrol edilebiliyor.  Pili tam şarj edildiğinde havada 13 dakika kalabilen drone, maksimum saatte 19 kilometre hıza ulaşabiliyor.  Elden kalkış imkanına da sahip olan drone, 100 metre kumanda mesafesinde rahatlıkla uçabiliyor. Sanal gerçeklik gözlüğüyle uyumlu şekilde çalışan drone  720p çözünürlüğünde görüntü aktarımı yapabiliyor.  Elektronik görüntü sabitleme sistemine destek veren drone’da Intel imzalı bir işlemci kullanılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DJI Tello garanti süresi ne kadar?

5 megapiksel çözünürlüğünde fotoğraf çekebilen Tello sadece 80 gram ağırlığında. Otomatik iniş ve kalkış özelliğine de destek veren Tello, bütçe dostu drone satın almayı düşünenler için iyi bir tercih. Özellikle Tello çocukların da ilgisini çeken bir drone. 2 yıl garantiyle gelen drone peşin fiyatına 6 taksitle de satın alınabiliyor. BİM’in önümüzdeki günlerde gerçekleştireceği kampanyaları da merakla bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir

DJI’ın çok özel profesyonel drone modeli