reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link Touch P5

Dokunmatik ekranlı TP-Link Touch P5 yeni özelliklerle geliyor

TP-Link, iki yıl önce piyasaya sürdüğü TP-Link Touch P5’i yeniledi. Güçlü özellikleri, şık görünümü ve dokunmatik ekranı sayesinde kolay kullanımı ile farklı bir ağ çözümü olan yönlendirici, şimdi değişebilen kullanım modlarına da sahip.

TP-Link Touch P5 hem yönlendirici hem menzil genişletici hem de erişim noktası olarak kullanılabiliyor. 4,3 inçlik dokunmatik ekranıyla göze çarpan Touch P5 isimli cihaz, kablosuz ağı (Wi-Fi) kolayca ayarlayıp yönetebilmeyi sağlıyor. Ağ ayarlarının parmak hareketleriyle yapılabileceği Touch P5, hem ev hem de ofis kullanımına hitap ediyor.

Kablosuz AC teknolojisine de destek veren TP-Link Touch P5’in kurulumu, üzerinde yer alan dokunmatik ekran üzerinden hızlı bir şekilde yapılabiliyor. Bununla birlikte ağa bağlı tüm ürünlerin (bilgisayar, akıllı telefon, tablet bilgisayar vb) yapılandırılması, ağ ayarlarını da yine bu ekran sayesinde kontrol etmek mümkün. Yüksek hızlı ağ oluşturabilen cihaz 4K desteği ile HD video ve çevrim-içi oyun keyfini de artırıyor. 1900 Mbps kablosuz bağlantı hızına ulaşabilen Touch P5, hüzmeleme (Beamforming) teknolojisi ile mobil cihazların ev/ofisin içindeki hareketine bağlı olarak esnek bir kapsama alanı oluşturuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni TP-Link Touch P5’in TÜrkiye fiyatı ne kadar?

2015 yılında 280 dolar + KDV’den satışa sunulan TP-Link Touch P5’in yeni modelinin Türkiye’deki fiyatı ise henüz bilinmiyor. TP-Link Touch P5’in fiyatı açıklandığında sizlerle paylaşacağız.

İlginizi çekebilir

Elektrik priziyle Wi-Fi sorununa çözüm