reklamı kapat

POPÜLER

BeoSound Moment

Dokunmatik yüzeyli ahşap müzik sistemi [Video]

BeoPlay kulaklık ailesinin en güçlü üyesi BeoPlay H8’i CES’te görücüye çıkaran Bang & Olufsen, akıllı ve sosyal olarak lanse ettiği yeni müzik sistemi BeoSound Moment’i de CES’te tanıttı. Spotify ve Deezer gibi bulut servislerinde depolanan şarkıları oynatabilen müzik sisteminde iki taraflı tablet ve şarj istasyonu kullanılıyor.

Ahşaptan üretilen yüzeyiyle göze çarpan sistemin sağ kısmında yine ahşap malzemenin tercih edildiği bir teker bulunuyor. Bu teker sayesinde kullanıcılar, müziklerini kontrol edebiliyor. Tekerin orta kısmına dokunulduğunda müzik otomatik olarak çalmaya başlıyor. Tabletin diğer kısmına bakıldığında metaldan üretilmiş yüzey karşımıza çıkıyor. Sağ tarafta bir tekerin sol tarafta ise büyük bir ekranın yer aldığı bu kısımda bulutta depolanan şarkılar arasında gezilebiliyor. Tabletin sol tarafında yer alan büyük renkli teker kullanıcıların ruh haline göre müzik dinleyebilmesine olanak sağlıyor.

Kullanıcılar kırmızı rengi tıkladığında agresif tarzda, orta noktaya tıkladıklarında ise BeoSound Moment kullanıcılara tanıdık gelen parçaları oynatıyor. Sahip olduğu özellikler açısından müzik sistemlerine yenilikçi bir bakış açısı getiren BeoSound Moment’in ne zaman ve ne gibi bir fiyattan satışa sunulacağı henüz belli değil. Ancak diğer Bang & Olufsen ürünlerinin fiyatlarına bakılırsa BeoSound Moment’in fiyatının çok yüksek olacağını şimdiden söyleyebiliriz.

BeoSound Moment

VİDEO

YORUMLAR