reklamı kapat

POPÜLER

Dolce & Gabbana imzalı moda ikonu mutfak aletleri

Alanını genişletmeye karar veren Dolce & Gabbana, ilginç bir kararla gardırobunuzdan çıkıp mutfağınıza geliyor. İtalyan mutfak aletleri şirketi Smeg ile anlaşan Dolce & Gabbana’nın yeni tasarımları artık mutfak trendini belirliyor.

İtalyan motiflerinin Dolce & Gabbana imzasıyla buluştuğu mutfak aletleri arasında tost makinesi, kahve makinesi, su ısıtıcısı, meyve sıkacağı ve mikser yer alıyor. Rengarenk gövdeleri ve retro hissiyatıyla mutfakların moda ikonu olmanızı sağlamayı amaçlayan ürünlerin geniş kategoride yer alması, ihtiyaç duyulabilecek hemen her şeyi karşılıyor.

Smeg iş birliğinde hazırlanan Dolce & Gabbana mutfak aletleri ekim ayına kadar çıkışını gerçekleştirmeyecek. Ürünler için henüz resmi bir fiyatlandırma da bulunmuyor. Ancak söz konusu Dolce & Gabbana olunca, mutfağınızı modaya uydurmak bir hayli tuzlu olacaktır. Nitekim geçtiğimiz yıl Milan’s Salone del Mobile tasarım festivali için üretilen Dolce & Gabbana imzalı, elle boyanmış 100 buz dolabının her biri 34 bin dolardan satışa sunulmuştu. Su ısıtıcısı ya da tost makinesi gibi küçük mutfak aletlerinin 34 bin dolar gibi bir fiyata kadar çıkacağını düşünmüyoruz ancak yine de siz Dolce & Gabbana’dan pek bütçe dostu ürünler beklemeyin deriz.