reklamı kapat

POPÜLER

LG Snowwhite

Dondurma yapabilen akıllı ev cihazı: LG SnowWhite

LG bir sürpriz yapıp South by Southwest Film Festivali’nde yepyeni bir cihazını sergiledi. LG, kullanıcıların evde dondurma yapabilmesine imkan sağlayan LG SnowWhite isimli cihazını lanse etti.

Evde kendi kolanızı yapabileceğiniz Keurig Kold isimli cihazdan ilham alan SnowWhite, hızlı ve kolay bir şekilde dondurma yapmaya olanak sağlıyor. Dondurma haricinde granita, meyve püresi ve yoğurt yapmada da imkan tanıyan cihaz, tüm bu işlemleri 2-5 dakika arasında gerçekleştirebiliyor. Makinenin dikkat çeken bir diğer özelliği ise LG SnowWhite’ın işlemin ardından kendi kendine yıkayalabilmesi. Dokunmatik ekran üzerinden ayar kontrolü de yapılabilmesini mümkün kılan SnowWhite’ın hayatı kolaylaştıracağını söylemek mümkün. Şirket, sıcaklığın her tür tatlıya uyacak şekilde ayarlanabileceğini söylüyor. Çünkü ideal geleneksel dondurma yerine gelato yapıyorsanız bu özellik işe yarıyor. Nespresso’nun kapsüllü makinelerinde olduğu gibi LG SnowWhite modelinde de istediğiniz kapsülü kullanarak dondurma yapabiliyorsunuz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG SnowWhite’ın satış fiyatı ne olacak?

Önümüzdeki aylarda piyasaya sunulacağı açıklanan makinenin satış fiyatı ise henüz açığa çıkmış değil. LG SnowWhite’ın satış fiyatı açıklandığında sizlerle paylaşacağımızı belirtelim.

İlginizi Çekebilir

Katlanabilir telefon Galaxy Fold