reklamı kapat

POPÜLER

HTC U12+
HTC U12+
HTC U12+
HTC U12+

Dört kameralı HTC U12+’ın performansını gösteren Geekbench sonucu ortaya çıktı

Hakkında bilinmesi gereken her detaylar ortaya çıkan HTC U12+, bugün Geekbench’i ziyaret etti. Telefonun performansı beklentileri fazlasıyla karşılayacak gibi görünüyor.

HTC U12+, dediğimiz gibi bugün Geekbench sonucuyla karşımızda. Aşağıda detaylandırdığımız işlemci ve RAM miktarını doğrulayan sonuç, genel olarak sürpriz yaratmıyor. Telefon Geekbench testinin tek çekirdek kısmından 2.407 puan, çok çekirdek kısmından ise 8.894 puan alıyor. Merak edilen akıllı telefon bu puanla yıl içerisinde şimdiye kadar çıkan diğer amiral gemileriyle benzer bir performans ortaya koyuyor. Örneğin geçtiğimiz gün tanıtılan OnePlus 6, aynı testte tek çekirdekten 2.437 puan, çok çekirdekten ise 9.024 puan alıyor. Yani U12+ genel olarak oldukça yüksek bir performansı karşınıza getirecek gibi duruyor. Daha önce duyduğumuz kadarıyla 64 GB için 734 – 768 dolar arasında satılacak modelin, 128 GB depolamalı versiyonu içinse 801 – 834 dolar arasında bir fiyatın gözden çıkartılması gerekecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HTC U12+

HTC U12+’ın teknik özellikleri artık kesinleşmiş durumda

Akıllı telefon gücünü Snapdragon 845 işlemci ve 6 GB RAM‘den alıyor. 2 TB’a kadar microSD desteğine sahip olan model, 64 GB / 128 GB dahili depolama ile karşımıza çıkıyor. 6 inç ekranla geleceği ve 2960×1440 piksel çözünürlük sunacağı söylenen telefon, toplamda dört adet kamera ile geliyor. Arkasında 12 + 16 megapiksellik bir kurulum taşıyan model, burada F1.5 diyafram değerini beraberinde getiriyor. UltraPixel 4 ve UltraSpeed AF teknolojilerinden bahsedilen arka kamera, optik görüntü sabitlemeye sahip. 8 + 8 megapiksellik çiftli ön kamerada ise yine optik görüntü sabitleme sunuluyor. Edge Sense 2 teknolojisiyle çerçevesi yine kontrol amacıyla sıkıştırılabilecek model, IP68 sertifikasına da sahip. Çift SIM kartı, Quick Charge 4+ hızlı şarj teknolojisi, kablosuz şarj ve NFC gibi detayları da bulunan telefon, ses konusunda da çok iddialı. Parmak izi sensörü arkasında yer alan model, çentiksiz bir tasarım benimsiyor.  Telefonun pili ise 3.500 mAh seviyesinde karşımıza çıkıyor.

İlgili Video

Çentikli son akıllı telefon

İLGİLİ HABERLER