reklamı kapat

POPÜLER

Driveclub incelemesi

PlayStation 4’ün çıkışından bu yana beklenen Driveclub sonunda bizlerle buluştu. Yarış oyunu anlamında oldukça kısır bir durumda bulunan konsol, türün sevenlerini Driveclub ile mutlu etmeyi amaçlıyor. Ancak sonuç pek istedikleri gibi olmayabilir

Yarış oyunu anlamında çok geniş bir seçenek yelpazesine sahip olan PS3’ün ardından yeni nesil kardeşi aynı ayrıcalığı yaşama şansına sahip olamadı. Çıkışının üzerinden bir sene geçmiş olmasına rağmen sadece Need For Speed: Rivals ismini kataloğuna ekleyebilen konsol, bunun da multi-platform bir oyun olması sebebiyle çok sevindirici sonuçlar elde edememişti.

Aslında Driveclub, konsolun çıkışıyla beraber hazır olacaktı ancak yaşanan ertelemeler sonrası kendisini ancak şu an piyasada bulabildi. Bu denli uzun süren bir erteleme sonrası beklentimiz çok daha kusursuz ve dolu içeriğe sahip bir oyunla karşılaşmaktı ancak maalesef öyle olmadı. Driveclub, amaçladığı sosyal anlamda yetenekli oyun deneyimini iyi kötü sağlayabiliyor olsa da pek çok muadilinde bulunan hiçbir özelliğe sahip olmamasıyla yetersiz bir görüntü çizerek yolunu gözleyenleri üzmüş oluyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Driveclub incelemesi” için bir cevap

  1. barantr90 dedi ki:

    Oyun incelemesi çok geç geldi ne yazık ki ama değindiğiniz neredeyse bütün konularda hemfikirim ama verdiğiniz puan bence fazla. En fazla 6.