reklamı kapat

POPÜLER

Lamborghini Urus

Dünyanın dört bir yanında çekilen enfes görüntüler eşliğinde Lamborghini Urus’un güzelliğine yakından bakın

Tanıtım sürecinin ardından farklı yerlerde boy göstermeye başlayan Lamborghini Urus, gerçekleştirdiği dünya turuyla arkasında çok özel fotoğraflar bıraktı.

2017’nin son günlerinde adeta bir yılbaşı hediyesi olarak karşımıza çıkan Lamborghini Urus, dünyanın en hızlı SUV’u ve dünyanın ilk süper spor arazi aracı gibi ünvanları da beraberinde getirmişti. Lamborghini’nin LM002‘nin ardından SUV sınıfına dönüş yapmasından ötürü markası için önem seviyesi bir hayli yüksek olan Urus, 4.0 litrelik twin-turbo V8 motoruyla 650 beygir güç ve 850 Nm tork değerleriyle asfalta çıkıyor. 0’dan 100’e 3,6 saniyede maksimumda ise 305 km/s gibi hızlara erişebilen Urus’un 12,8 saniyelik 0-200 değeri de hala akıllarımızda yer edinen kısımlardan birisi. Tanıtım sürecinin ardından yeni jenerasyon boğasını farklı bölgelerde yavaş yavaş sergilemeye başlayan Lambo, aradan geçen yaklaşık dört aylık zaman diliminin ardından keyifli bir dünya turunu geride bıraktı. Bu turdan geriye ise birbirinden güzel fotoğraflar kaldı.

Lamborghini Urus

100’ün üzerinde şehir gezildi

Lamborghini resmi kaynaklarının paylaştığı bilgilere göre, gerçekleştirilen bu tur boyunca tam 114 şehir gezen Urus özel olarak düzenlenen etkinliklerde 8.500‘ün üzerinde müşterinin önüne çıkartıldı. Halihazırda 3.815 gibi oldukça başarılı bir oranda sipariş aldığını öğrendiğimiz aracın, Lambo satışlarında büyük bir pay açması bekleniyor. Urus’un gezdiği şehirler arasında yer alan Kaliforniya, Şangay, Tokyo, Moskova, Dubai, Paris ve Londra gibi önemli kentlerin renkleri fotoğraflarda görsel bir şöleni karşımıza çıkartıyor. Sözü fazla uzatmadan sizleri bu geniş kapsamlı galeri ile baş başa bırakalım.

İlgili video

Lamborghini Urus