reklamı kapat

POPÜLER

Dünyanın en hızlı oyun faresi [Video]


Logitech, dünyanın en hızlı oyun faresi G402 Hyperion Fury Ultra-Fast FPS‘yi ağustos ayında Türkiye’de satışa sunuyor. Fusion Engine sensör teknolojisi sayesinde maksimum hız ve duyarlılık sunan fare, saniyede 12 metrenin üzerinde hatasız tarama yapabiliyor.

logitech-mouse
Sahip olduğu Logitech özel Delta Zero sensör teknolojisi sayesinde yüksek hassiyet sunan farede 32 bit ARM işlemci bulunuyor. Bu işlemci ile 12 metre takip hızına ulaşan G402 hakkında Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız konuyla ilgili açıklamada bulunurken; FPS tutkunları için özel olarak tasarlanan G402 Hyperion Fury’nin dünyanın en hızlı oyun faresi olduğunu söylüyor.

Farenin üç yıllık yoğun Ar-Ge çalışmasının ardından geliştirildiğini söyleyen Yıldız, bu teknolojiyi oyunseverlere sunmaktan gurur duyduklarını ifade etti. FPS oyuncuları için en hızlı ve uygun oyun faresinin G402 olduğunu dile getiren Yıldız, hafif tasarımı, Fusion Engine özelliği ve hassasiyeti ile oyunlarda daha hızlı ve şiddetli vuruşlar yapılabileceğini ve bu sayede tüm savaşların kazanabileceğini söyledi.

logitech-mouse
240-4000 DPI aralık değeri sunan farede tüm bunlara ek 8 adet programlanabilir tuş takımı yer alıyor. 1 milisaniyelik bir rapor hızına sahip olan fare, ağustos’ta 169 TL‘den satışa sunulacak.

VİDEO