reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

samsung

Dünyanın ilk 4 arka kameralı Samsung telefonu hakkında son bilgiler

Samsung’un yeni akıllı telefonu olacağı konuşulan Galaxy A9 Star’la ilgili yeni detaylar gelmeye devam ediyor.

Şirkete yakın kaynakların aktardıkları bilgilere göre Galaxy A9 Star, Samsung’un ilk Snapdragon 710 işlemcisine sahip akıllı telefonu olacak. Samsung’un orta segmente konumlandıracağı akıllı telefon, sahip olacağı kameralarla da dünyada bir ilke imza atacak. Dünyanın ilk dört arka kameralı akıllı telefonu olacağı konuşulan Galaxy A9 Star’da dört arka kameranın ne gibi yenilikler sunacağı da henüz bilinmiyor.

2.220 x 1080 piksel çözünürlüklü ve 6,28 inç ekranlı telefonda parmak izi sensörünün ana ekrana entegre edilmemesi durumunda sensörün arka kısımda yer alacağı belirtiliyor. Galaxy A9 Star hakkındaki tüm detayları 11 Ekim’de gerçekleşecek etkinlikte sizlerle paylaşacağız, takipte kalın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Teknoloji dünyası Galaxy S10 ailesini de dört gözle bekliyor

Samsung’un merakla beklenen bir diğer telefonu ise Galaxy S10 ailesi. Önümüzdeki yılın şubat veya en geç mart ayında lanse edilmesi beklenen model tasarımı ve performansıyla önümüzdeki yıla damga vurması bekleniyor. Şirketin en üst özelliklere sahip Galaxy S10 modelinde beş kamera tercih edeceği belirtiliyor. Beş adet arka kamera sayesinde telefonun kullanıcılara bambaşka bir deneyim yaşatacağını şimdiden söyleyebiliriz.

İlginizi çekebilir

Samsung’un en yeni amiral gemisi akıllı telefon modeli Galaxy Note 9