reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10

Beşe çıkıyoruz; Samsung Galaxy S10’un üst versiyonuna özel çok dikkat çeken kamera detayı

Samsung‘un merak edilen yeni amiral gemisi Galaxy S10 için oldukça etkileyici haberler var. Telefonun en üst seviye versiyonu kamera konusunda sınırları zorlayacak gibi görünüyor.

Samsung Galaxy S10 ailesi Beyond 0, Beyond 1 ve Beyond 2 olmak üzere üç farklı versiyon halinde geliyor. İşte bu versiyonlarım en üstünde yer alacak model, sektörden gelen bilgiye göre toplam beş kameraya sahip olacak. Üç arka, iki ön kamera şeklinde karşımıza çıkacak bu kurulum, gerçekten büyük merak uyandırıyor. Özellikle Huawei P20 Pro‘nun yapabildikleri göz önüne alındığı zaman heyecan yaratan beş kamera, telefonu görüntüleme konusunda P20 Pro’nun kimseye bırakmadığı DxOMark‘ın liderliğine taşıyabilir deniyor. Yakın zaman toplam dört kameralı bir akıllı telefon da tanıtması beklenen Samsung, görüntüleme tarafında rekabeti kesinlikle bırakmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S10 ailesinin ortaya çıkan diğer detayları şöyle;

Daha önceki bilgilere göre serinin en altında yer alan Beyond 0 modeli 5,8 inç “düz” Super AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Beyond 1 modelinde ise 6,2 inç kavisli Super AMOLED ekran yer alıyor. Bu iki modelin de önünde tek bir kamera bulunuyor. Serinin en üstündeki Beyond 2 ise 6,44 inç kavisli Super AMOLED ekran kullanıyor. Piezoelektrik hoparlör sistemini de bünyesinde barındıracak denilen telefonlar için, olası bir (Sadece Beyond 2’ye özel olabilir) üç boyutlu yüz tanıma özelliği de sık sık gündeme geliyor.

İlginizi Çekebilir

Şirketin en yeni amiral gemisi akıllı telefon modeli Galaxy Note 9