reklamı kapat

POPÜLER

samsung

Samsung’un 4 kameralı yeni telefonunun tanıtım tarihi belli oldu

14 Eylül 2018

Samsung, yeni Galaxy telefonunun tanıtım tarihini resmen açıkladı. 4x eğlence sloganlı etkinliğin 11 Ekim tarihinde gerçekleşeceğini duyuran Samsung, etkinlikte yeni Galaxy telefonunu tanıtmaya hazırlanıyor.

Eylül ayının başında belirttiğimiz haberde Samsung’un dört arka kameralı akıllı telefon hazırlığı içinde olduğu ortaya çıkmıştı. Samsung’a yakın kaynaklardan Ice Universe isimli kaynak, şirketin dört arka kameralı telefonuyla ilgil bir paylaşımda bulunmuştu. Apple’ın çift kamera, Huawei’nin ise üç kamera sistemi kullandığını göz önüne aldığımızda Samsung’un dikkat çekici bir telefon hazırlığı içinde olduğu ortaya çıkıyor. Dört kameralı telefonun giriş veya orta seviye bir telefonda olması beklenmiyor. Galaxy S9 ve Galaxy Note 9 ailelerini görücüye çıkaran şirketin bir sürpriz yapıp farklı bir amiral gemisi telefona dört kamera yerleştirmesi bekleniyor. Ancak bu cihazın ne gibi özellikler sunacağı henüz bilinmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Galaxy S10 ailesi de merakla bekleniyor

Samsung Galaxy S10, üç farklı ekran boyutuyla gelecek. 5,8 inç, 6,1 inç ve 6,4 inç olmak üzere üç farklı ekran boyutu seçeceğiyle kullanıcıların beğenisine sunulacağı belirtilen telefonlardan 6,1 inçlik ve 6,4 inçlik modellerde ekrana gömülü parmak izi sensörünün kullanılacağı söyleniyor. Küçük ekranlı modelde bu teknolojinin yer almayacağını 5,8 inçlik modelde optik bir parmak izi sensörünün yer alacağı ifade ediliyor. Farklı bir kaynağın Samsung Galaxy S10 ile ilgili yaptığı bir başka iddia ise telefonda beş adet kameranın yer alacak olması. Pek tabii beşli kamera kurulumunun Plus modellerinde yer alacağı iddia ediliyor.

İlgili Video

Şirket biliyorsunuz böyle bir gelecek hayal ediyor