reklamı kapat

POPÜLER

Dünyanın ilk akıllı saati I’m Watch Türkiye’de [Video]

iPhone ve Android‘li telefonlar üzerinden kontrol edilebilen dünyanın ilk gerçek akıllı saati i’m Watch Türkiye’de satışa sunuldu. Bluetooth bağlantı noktası sayesinde akıllı telefonunuza bağlanan kol saati, Facebook, Twitter, Instagram, SMS, e-posta, müzik gibi uygulamalara bileğiniz üzerinden ulaşmanıza olanak tanıyor.
i'm Watch
Gelen tüm aramaları ve mesajları sizlere gösteren kol saatinde numara çevirerek veya rehberinizdeki ismi söyleyerek kolay bir şekilde arama yapabiliyorsunuz. Facebook, Twitter ve Instagram’daki arkadaşlarınızın paylaştığı gönderileri takip edip, bu gönderileri akıllı saat üzerinden beğenebileceğinizi de belirtelim. 52,90 x 40,60 x 10 mm ölçülerindeki ve 95 gram ağırlığındaki kol saatinin teknik detayları arasında IMX233 işlemci, 4 GB Flash Bellek, 128 MB RAM ve 240×240 piksel çözünürlüklü (220 ppi) 1,54 inç renkli TFT ekran yer alıyor.
i'm Watch
i’m Droid 2 (isteğe uyarlanmış Android sürümü) işletim sistemi ile birlikte gelen kol saati, entegre şarj edilebilir Li-Po 450 mAh pili bünyesinde barındırıyor. USB veya güç adaptörü ile şarj edebileceğiniz kol saati, 5 saate kadar pil ömrüne sahip. Bluetooth bağlantısız bekleme süresi 48 saat, Bluetooth bağlantılı bekleme süresi 24 saate kadar çıkan kol saatinde manyetometre ve ivmeölçer de mevcut. Kol saatinin bağlantı noktaları arasında 3,5 mm’lik kulaklık girişi, mikrofon ve entegre hoparlör bulunuyor. Kol saatinin kasası seçeceğiniz koleksiyona göre değişiklik gösteriyor. Alüminyum, titanyum, gümüş ve altın malzeme seçeneklerine sahip olan kol saatinde birçok farklı renk kayış seçeneği de bulunuyor.
i'm Watch
i’m market isimli uygulama marketi üzerinden ücretli ve ücretsiz birçok içeriğe ulaşabilirsiniz. Bu içerikler arasında oyunlar, Office programları, spor uygulamaları ve daha birçok uygulama yer alıyor. Kalori sayımı da yapabilen kol saati, Bluetooth bağlantı desteği sayesinde kalp atış hızı monitörüne, pedometrelere ve diğer alıcılara da bağlanabiliyor. Turkcell Satış Noktaları ve Turkcell Mağaza üzerinden satışa sunulan kol saatinin Türkiye’deki satış fiyatı 899 TL.
i'm Watch

VİDEO