reklamı kapat

POPÜLER

bileklik
bileklik
bileklik
bileklik
bileklilkk

Dünyanın ilk giyilebilir iPhone şarj kablosu Türkiye’de

22 Aralık 2015

Akıllı telefonların şarj sorununa yenilikçi bir çözüm geldi. Dünyanın ilk giyilebilir iPhone şarj kablosu olarak lanse edilen Kyte & Key bileklikler Türkiye’de satışa sunuldu.

Şarj cihazlarını her an yanında taşıyan kullanıcılara büyük kolaylık sağlayan bileklikler şık tasarımlarıyla göze çarpıyor. Farklı renk ve model seçenekleriyle her zevke hitap eden bilekliklerin orta boyu 12-15 cm, büyük boyu ise 15-18 cm. Lightning ve bünyesinde barındırdığı USB sayesinde Lightning’li cihazları şarj edebilen kablo, görünüş açısından piyasada satılan kablolardan giyilebilir oluşuyla ayrılıyor. Türkiye’de sadece shopigo.com ve Nişantaşı No:17 mağazasında satışa sunulan ilk giyilebilir iPhone şarj kablosunun Türkiye’deki başlangıç satış fiyatı 375 TL.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Dünyanın ilk giyilebilir iPhone şarj kablosu Türkiye’de” için 4 cevap

 1. Hakan Gürsoy dedi ki:

  daha öncede vardı , bu kadar şık olmasada bileklik tarzında şarj kablosu yapılmıştı. İlk olmadığı aşikar

 2. h.a. dedi ki:

  Benzer ürünler (Tesbih, kolye vs.) Çin menşeili alışveriş sitelerinde 1-2$’a satılıyor.

 3. volkancanbulat dedi ki:

  çüş be kardeşim soygunun da böylesi olmaz ama

 4. Haki Mercimek dedi ki:

  Yahu arkadaş vallahi bunlar insanı dinden imandan çıkarır çüş ulan o paraya telefon alan var bunlar kablosunu satıyor töbe töbee.. zaten bu shopigo resmen adam s…(seviyor) ürünlerin fiyatları ayrı bir dünyada yaşıyor.. soldan bir virgülü unutuyor kim yazıyorsa fiyatları. Çokomel kafalar!!