reklamı kapat

POPÜLER

Dünyanın ilk yuvarlak Apple Watch’unu yaptılar [Video]

Saat konusunda herkes farklı bir zevke sahip. Bazı kişiler yuvarlak saatleri tercih ederken, bazıları ise dikdörtgen formundaki saatlere daha büyük ilgi gösteriyor. Ne var ki Apple Watch yalnızca dikdörtgen ekran sunuyor ve bu konuda alternatifi bulunmuyor. Ancak daha önce iPhone 6‘nın bükülmesini düzelten, arka kamerayı zımparalayarak kamera çıkıntısını yok eden ekip, bu kez de Apple Watch‘u yuvarlak hale getirmeyi başardı.

Jonathan Ive’ın meşhur ingiliz aksanına benzer bir sesle başlayan videoda kutudan yuvarlak bir Apple Watch çıkmasını bekleyen kişinin yaşadığı hayal kırıklığına şahit oluyoruz. Sonrasında ise saat birçok farklı işlemden geçiriliyor ve yuvarlak hale getirilmeye çalışılıyor. Sonuç olarak ise ekran ekranı epey hasar görse de çalışmaya devam eden bir Apple Watch karşımıza çıkıyor. Anlamsız olduğu kadar eğlenceli video tamamen dalga geçme amaçlı yapılmış olsa da “Apple Watch yuvarlak hatlara sahip olsaydı nasıl görünürdü?” sorusuna da yanıt vermiş oluyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Dünyanın ilk yuvarlak Apple Watch’unu yaptılar [Video]” için bir cevap

  1. oğuzhan Mengir dedi ki:

    Apple watch ı yuvarlak yapmaya çalışan adam rolex takıyor akıllı saatleri ve pilli saatleri hiç sevmiyorum yaşasın pahallı otomatik saatler video güzel olmuş ayrıca