reklamı kapat

POPÜLER

Düşmek için tasarlanan iPad kılıfı: Logi BLOK [Video]

15 Temmuz 2015

Logitech, yeni markası Logi adı altındaki ilk ürünleri olan, iPad’ler için tasarladığı koruyucu kılıfları Logi BLOK ailesini tanıttı. BLOK ailesinin ilk üyeleri ise BLOK Protective Shell, BLOK Protective Case ve BLOK Protective Keyboard Case.

Koruyucu kılıf ailesinin tüm üyeleri, iPad’leri 1,8 metreden sert zemine düşürmelere karşı koruyor. iPad Air 2 ve iPad mini’nin tüm modelleri için üretilen koruyucu kapak BLOK Protective Shell siyah, kırmızı/mor, deniz mavisi/mavi renk seçeneklerine sahip ve satış fiyatı 39,99 euro. iPad Air 2’ye özel üretilen BLOK Protective Case, 50 dereceye kadar farklı açıda ayarlanabilen çok açılı standı ile dikkat çekiyor. Siyah, kırmızı/mor, deniz mavisi/mavi renk seçenekleriyle gelen koruyucu kılıfın satış fiyatı ise 69,99 euro.

Ailenin en dikkat çekici üyesi olan BLOK Protective Keyboard Case, kablosuz klavye ve ekran koruyucusundan oluşuyor. Çok açılı standıyla farklı kullanım açıları sunan koruyucu klavyede iOS kısa yol tuşları da bulunuyor. Siyah ve deniz mavisi/mavi renkleriyle gelen BLOK Protective Case’in satış fiyatı ise 129,99 euro.

VİDEO


YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Düşmek için tasarlanan iPad kılıfı: Logi BLOK [Video]” için bir cevap

  1. Oral dedi ki:

    İphone için olanı yok mu bunu