reklamı kapat

POPÜLER

Dwayne Johnson ve Apple ortaklığı yeni tanıtımlarla devam ediyor [Video]

Dwayne Johnson ve Apple ortaklığı tam gaz devam ediyor. The Rock, Siri‘nin başrolde olduğu yeni tanıtımlarla karşımıza çıkmayı sürdürüyor. Bu kısa tanıtımların her biri Siri’nin pratik özelliklerini gözler önüne seriyor. Akıllı asistanın hayatımızda ne gibi kolaylıklar sağlayabileceğini anlatıyor.

Hatırlayacağınız üzere Apple geçtiğimiz günlerde The Rock x Siri Dominate the Day isimli bir kısa film paylaşmıştı. Ardından bu keyifli tanıtımın Türkçe dublajlı versiyonu gün yüzüne çıkmıştı. Hazırlanan bu tanıtımda ünlü ismin akıl almaz maceralarla dolu bir gününe şahit oluyorduk. Ölmeden önce yapmak istediklerini listeleyen The Rock birer birer bunları gerçekleştiriyor, Siri de ona bu temposunda yardımcı oluyordu. Meşhur akıllı asistan ona programını okuyor, yapması gerekenleri hatırlatıyor, taksi çağırmasına yardımcı oluyor, zamanlayıcı kuruyor ve e-postalarını okuyor. Bu sayede Dwayne Johnson tüm hedeflerine rahatlıkla ulaşıyordu.

Gün yüzüne çıkan yeni tanıtımlar önceki reklam filmine oranla fazlasıyla kısa. 16 saniyelik tanıtımlardan birinde The Rock’ı uzayda, astronot kostümü içinde selfie çekerken görüyoruz. Diğerinde ise Siri’nin hatırlatma özelliğini kullanarak kendini motive ediyor. Özetle Siri’yi gündelik veya aksiyon dolu işler için kullanmak mümkün. Haberde bahsettiğimiz bu iki yeni tanıtımı hemen aşağıda bulabilirsiniz.

VİDEO

 

YORUMLAR