reklamı kapat

POPÜLER

The Rock ve Siri’nin başrolünü paylaştığı Apple imzalı kısa filmin Türkçe versiyonu yayında [Video]

Geçtiğimiz hafta The Rock ve Siri’nin başrollerini paylaştığı Apple’ın kısa film The Rock x Siri Dominate the Day‘in yayınlanmasının ardından videonun Türkçe dublajlı versiyonu da yayında.

The Rock x Siri: Güne Hükmet adlı aksiyon dolu reklam filminde Dwayne Johnson’ın bir gününe şahit oluyoruz. Bir işten diğerine koşan, hobilerine ve kendine vakit ayırmayı ihmal etmeyen Rock’ın en büyük yardımcısı ise Siri oluyor. Gün içinde hedefleri, programları, e-postaları okuyup hatırlatan Siri, Johnson’ın bir gününü düzenlemekle kalmıyor aynı zamanda ufak tefek işlerinde ona yardımcı da oluyor.

Tek bir komutla selfie çeken Siri, hareket halindeyken sizin için mesaj ve e-postaları okuyabiliyor. Aynı şekilde Siri ile konuşarak ona mesaj yazdırabilir, istediğiniz kullanıcıya bu mesajı gönderebilirsiniz. Anımsatıcı ve uyarıları sesli komutla oluşturabilir, takviminizi yönetebilirsiniz. Sizin için restoran bulan, hatta yol tarifi alan Siri, evde de HomeKit ile akıllı cihazları sesli yönetmeyi mümkün kılıyor. Kısacası bir asistanda aradığınız her şeyi ve daha fazlasını cebinize getiren Siri’nin yeteneklerini Johnson’ın aksiyon dolu bir günü bile tüketemiyor. Eğlenceli kısa filmin Türkçe dublajlı versiyonuna haberin üstünden ulaşabilirsiniz.