reklamı kapat

POPÜLER

Dyson Airblade 9kJ
Dyson Airblade 9kJ

Dyson’dan sıra dışı el kurutma makinesi: Airblade 9kJ

Süpürgeleri ve hava temizleyici fanlarıyla gönlümüzde taht kuran Dyson, en yeni el kurutma makinesini görücüye çıkardı. Dyson Airblade 9kJ olarak adlandırılan el kurutma makinesi, kullanıcıların 10 saniyede ellerini kurutmasına imkan sağlıyor. Kullanıcılar iki güç modu arasında geçiş yapabiliyorlar.

Bu modlardan ilki eko modu, diğer mod ise maksimum mod. Güç modu, ürünün kurulumunda Max veya Eco moduna ayarlanabiliyor. Maksimum mod 900 watt’ta çalışıyor ve 10 saniyelik kuruma süresi sunuyor. 650 watta çalışan eko modu, 12 saniyelik bir kuruma süresi sağlıyor. Güç modu kurulumdan sonra değiştirilebiliyor ancak anahtarın dışarıdan erişilememesi için duvardan çıkarılması gerekiyor.

Dyson Airblade 9kJ el kurutma makinesi, elektrikli süpürgelerinde olduğu gibi HEPA filtresini bünyesinde barındırıyor. Bu filtre sayesinde makine havadaki kötü bakterileri yüzde 99 oranında temizleyebiliyor. Kağıt peçete kullanımını azaltmak için üretilen makinenin dikkat çeken yanlarından birisi de enerji tasarrufu. Piyasadaki el kurutma makineleriyle kıyaslandığında Dyson imzalı makine yüzde 86 daha az enerji sağlıyor. 900 wattlık bir motor gücü sunan Airblade 9kj, 4,5 kilogram ağırlığında. Makinede kullanılan bıçaklar kurutma işlemini hızlandırmak için elinizin kıvrımlarına uyacak şekilde kavisli bir tasarıma sahip.

Dyson Airblade 9kJ
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dyson imzalı el kurutma makinesinin satış fiyatı ne kadar?

Airblade 9kJ’nin açıklanan satış fiyatı tam 1.199 dolar seviyesinde.

İlginizi Çekebilir

Her bisikleti elektrikli hale getirin