reklamı kapat

POPÜLER

Dyson

Dyson, “Filenin Sultanları” ile bir reklam kampanyası hazırladı

Dyson, “Filenin Sultanları” ile bir reklam kampanyası hazırladı. Şirkete göre filenin 5 başarılı kadını, saç bakımında şirketin teknolojilerine güveniyor.

Bu konuda bir basın açıklaması paylaşan Dyson şunları aktardı: “Dyson, Türkiye’nin önde gelen güçlü kadın sporcularıyla bir araya gelerek bir reklam filmine imza attı. Genç kızlara ilham veren, beş sevilen sporcu, voleybol sahasında buluşarak birlikte hem antreman yaptı hem de antreman sonrasında Dyson güzellik ürünleriyle saçlarını şekillendirdi. Melissa Vargas, Dyson Supersonic saç kurutma makinesinin Hassas Kurutma Başlığı ile saçını kuruturken, Ebrar Karakurt ise Dyson Şekillendirici Başlık ile saçını şekillendirdi. Eda Erdem, Airwrap saç şekillendirme ve kurutma seti ile havalı bukleler oluştururken, Gizem Örge, Coanda Etkili Kurutma Başlığını kullanıp saçındaki elektriklenmeleri gidererek pürüzsüz bir görünüm elde etti. Zehra Güneş, Airstrait saç düzleştirici ile şekillendirdiği doğal düzlükteki saçları ile göz kamaştırdı. Reklam filminde, kızların topa güçlü vuruşları ve Dyson’ın güçlü hava akımı teknolojisi birbiriyle muhteşem bir uyum sergiledi.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sporcular reklam filminde kullandıkları ürünlere dair sevdikleri özellikleri açıkladılar. Melissa Vargas, “Antremanlar ve yoğun hazırlık süreçlerimde saçlarımı hızlı bir şekilde kurutabilmek benim için oldukça önemli. Güçlü hava akımıyla çalışan Dyson Supersonic’in hassas kurutma başlığı benim için tam bir kurtarıcı.” derken; Ebrar Karakurt, “Hem tarzıma yakıştığını düşündüğümden hem de daha pratik olduğundan, saçlarımı kısa kullanmayı seviyorum. Supersonic de bana bu pratik saç şekillendirme rutinimde yardımcı oluyor.” dedi.

Eda Erdem, “Saçlarım benim için bir aksesuar ve uzun saçlar her zaman favorim. Hem antrenmanlara hem de özel hayatıma yetişmeye çalışırken, saçlarıma da bir o kadar özen göstermeye ve sağlıklı görünmesini sağlamaya çalışıyorum. Airwrap’la tanıştığımdan beri saçlarımı şekillendirmek benim için oldukça kolay ve bir o kadar eğlenceli.

Özellikle bukle başlıklarına bayılıyorum.” diye açıklarken; Gizem Örge, “Boyalı saçın bakımının oldukça zor olduğunu söyleyebilirim. Bakımına dikkat etmenin yanında özellikle aşırı ısı olmadan şekillendirmek çok önemli. Airwrap ile saçlarımı aşırı ısı olmadan şekillendirebildiğim için içim rahat ediyor. Seyahatte, kampta nerede olursam olayım Dyson’ımı yanımdan ayırmıyorum.” dedi. 

Zehra Güneş ise “Işık saçan ve doğal düzlükteki şaçlar benim olmazsa olmazım. Günlük hayatımda olduğu kadar maçlarda da saçımın nasıl görüneceğini oldukça önemsiyorum. İşimizin bir parçası da hızlı olmak. Bu nedenle Dyson Airstrait ıslaktan kuruya saçımı düzleştirdiği için benim ayrılmaz bir parçam haline geldi.” şeklinde anlattı. 

Dyson adımı yanında bu da ilginizi çekebilir: Hyundai’den otomatik çalışan şarj robotu