reklamı kapat

POPÜLER

Realme 12 Pro serisi

Realme 12 Pro serisi için resmi Türkiye macerası başladı

Realme 12 Pro serisi için resmi Türkiye macerası başladı. 12 Pro ve 12 Pro+ modelleri bir süre indirimli olarak satılacak.

Realme 12 Pro serisinin Türkiye macerası hakkında firmandan yapılan açıklamada şunlara yer verildi: “Realme, üst düzey teknolojilerle donattığı Realme 12 Pro serisinde kamera deneyimini bambaşka bir boyuta taşıyor. Realme, bu seride Oscar ödüllü görüntü yönetmeni Claudio Miranda ile iş birliği yaparak gerçek bir sinematik kamera deneyimi sunmayı amaçlıyor. Miranda’nın vizyonu ve ustalığıyla geliştirilen, ikonik filmlerden ilham alan üç benzersiz filtre ve gelişmiş tonlar, stiller ve renk seçenekleriyle kullanıcıların kendi tarzlarını yansıtmalarına imkan veriyor. Bu sayede, Realme 12 Pro Serisi ile film düzeyinde video ve fotoğraflar çekmek mümkün hale geliyor. Segmentinin lider kamerası 12 Pro serisi, gelişmiş kamera teknolojisiyle mobil fotoğrafçılığın standartlarını yükseltiyor. 50 megapiksellik SONY IMX890 ana kamerayla donatılmış 12 Pro+, her ışık koşulunda olağanüstü performans sunuyor. Gelişmiş yapay zeka özellikleri sayesinde ise fotoğraflarınızı kusursuz hale getiriyor. Kusursuz portre netliği ile daha canlı fotoğraflar Yalnızca yüksek segmentteki modellerde bulunan kamera teknolojilerini kullanan Realme, başarılı portrelerle de serinin performansını zirveye taşıyor. 12 Pro+’ın portre modu, 80 mm odak uzaklığı sunarak filmlerde kullanılan standart odak uzaklığıyla çekim yapmanızı sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ultra HDR ve Light Fusion motoru ile ışıklarda ve gölgelerde daha net ve canlı fotoğraflar yakalanabiliyor. Uzaktaki detayları yakalayın Sensör içi zoom teknolojisi ile 6 kat kayıpsız zoom imkanı sunan 12 Pro+, standart dijital zoomlara kıyasla çok daha net ve keskin görüntüler elde etmenizi sağlıyor. Ayrıca eşsiz görüntü kontrolü sunan SuperOIS teknolojisi ile donatılan 12 Pro Serisi, el titremesinin görüntüyü olumsuz etkilemesinin önüne geçerek her kareyi net bir şekilde yakalamanızı kolaylaştırıyor. 12 Pro+ aynı zamanda devrim niteliğinde bir 120X Super Zoom’a sahip. Bu özellik, uzaktaki nesnelerin bile tüm detaylarını kullanıcılara gösterebiliyor. “

Modellerin Türkiye satış fiyatları hakkında ise şu açıklama yapıldı: “Realme 12 Pro serisi, tüm bu özellikleriyle profesyonel bir fotoğrafçılık deneyimi sunarken, uygun fiyatı ile de her fotoğraf tutkununun cebine hitap ediyor. 12 Pro Serisi, lansmana özel 2500 TL indirimle satışa sunuldu. 10 Haziran’a kadar 12 Pro (8+256) 21.999 yerine 19.499 TL, 12 Pro+ (8+256) 27.999 yerine 25.499 TL ve 12 Pro+ (12+512) 29.999 TL yerine 27.499 TL tavsiye edilen tüketici fiyatı ile satışta olacak.”

Realme 12 Pro serisi yanında bu da ilginizi çekebilir: Hyundai’den otomatik çalışan şarj robotu