reklamı kapat

POPÜLER

Backstreet Boys

Efsane grup Backstreet Boys hakkında güzel haber [Video]

Uzun zamandır hem müzik tutkunları hem de grubun fanları tarafından dört gözle beklene Backstreet Boys, yeni bir şarkıyla geri dönüş yaptı.

Yıllardır sessizliğini koruyan grup, sevenlerine büyük bir sürpriz yapmış oldu. Don’t Go Breaking My Heart isimli parçasını müzik servislerinde yayınlayan müzik grubu, şarkının video klibini ise YouTube hesabından paylaştı. Günümüzdeki müzik anlayışını benimseyen grubun yeni şarkısı altyapısıyla yine sevenleri tarafından beğeniyle karşılayacağa benziyor. Grup, yeni şarkısını piyasaya sürse de merakla beklenen yeni albümü hakkında detay vermekten kaçınıyor. Grubun yeni bir albüme imza atıp atmadığını önümüzdeki günlerde hep birlikte göreceğiz.

Backstreet Boys grubu hakkında bilgiler

90’lı ve 2000’li yıllara damga vuran Backstreet Boys, 1992 yılında kurulmuştu.  “Backstreet Boys” isimli albümlerini 1995 yılının sonlarında çıkaran grup, Avrupa’da büyük bir ilgi görmüştü. Avrupa listelerinde ilk 10’a giren ve Top 10 listelerinde haftalarca kalan parçalar Amerika listelerinde alt sıralardan kurtulamadı.  1997 yılında Everbody isimli albümüyle büyük bir başarı yakalayan Backstreet Boys,  “Quiet Playing Games” ve “As Long As You Love Me” tüm dünya listelerini altüst etti.

Video