reklamı kapat

POPÜLER

COOPH portre fotoğraf

Eğlenceli portre fotoğraf çekimleri için 8 ilginç fikir [Video]

Geçtiğimiz ay yayınladığımız “Yeni yılda mutlaka takip edilmesi gereken 6 YouTube kanalı” haberimizde tanıttığımız kanallardan COOPH, harika bir video ile karşımıza çıktı. İşte eğlenceli portre fotoğraf çekimleri için 8 ilginç fikir.

Günümüz internet ve Instagram dünyasında fotoğraf ile öne çıkmak için yaratıcı içeriklere ihtiyacınız bulunuyor. Hem bu yaratıcılığı hiç kaybetmemeniz hem de monotonluğa düşmemeniz gerekiyor. Bu noktada yaratıcı fikirler bulamıyorsanız işte size harika bir örnek. COOPH kanalı tarafından hazırlanan aşağıdaki video, bu amaçta size yol gösterecek en yeni içerikler arasında yer alıyor. Portre fotoğraflar üzerine odaklanan video, bu çekimleri daha eğlenceli yapmanın yollarını gösteriyor. Aktarılan örnekler arasında kişilerin yüzünü bantlamak, su ile oynamak, kişileri panorama haline getirmek gibi ilginç içerikler yer alıyor. Sadece profesyonel değil akıllı telefonlar ile yapabileceklerinizi de gösteren video, basit bir camın bile neler yapabileceğini gözler önüne seriyor.

COOPH portre fotoğraf
COOPH portre fotoğraf
COOPH portre fotoğraf
COOPH portre fotoğraf

Portre fotoğraf çekmek fark yaratın

Diğer herkesten daha farklı içerikler üretmeniz için çok güzel duran bu 8 ilginç fikir, elbette sizin yaratıcılığınız ile daha da iyi hale getirilebilir. Bu açıdan her fotoğraf dalına mutlaka farklı açılardan bakmak gerekiyor. Yaratıcılığınızı başkalarının içeriklerini takip etmeden de ateşlemeniz çok olası değil. Bu yüzde sınırsız kaynak sayılan interneti iyi taramak gerekiyor.

Video