reklamı kapat

POPÜLER

Huawei P40 Pro Watch GT 2

Huawei P40 Pro

Huawei Watch GT 2

EISA’dan Huawei P40 Pro ve Watch GT 2’ye büyük ödüller

Dünyanın en saygın 55 tüketici teknolojisi dergilerinden oluşan Expert Image and Sound Association (EISA) Huawei P40 Pro ve Watch GT 2‘ye büyük ödül verdi.

Yapılan resmi açıklamaya göre EISA, Huawei’yi bu yıl iki ödüle birden layık gördü. Baktığımız zaman Türkiye’de de satılan çok güçlü amiral gemisi modeli Huawei P40 ProEISA 2020-2021 En İyi Akıllı Telefon Kamerası” ödülünü alırken, yine Türkiye’de bulunan güçlü akıllı saat modeli Huawei Watch GT 2 ise “2020-2021 En İyi Akıllı Saat” ödülünü kazandı. Söylendiği kadarıyla EISA, P40 Pro’nun tasarımını, görüntü teknolojisini ve kamera yeteneklerini överek “kendi sınıfının şampiyonu” yorumunu yaptı. Watch GT 2 için de övgülerini tekrarlayan EISA, akıllı saatin tasarım ve özelliklerine vurgu yaparak “modern bir klasiğin doğuşu” olarak tanımladı.

Huawei Watch GT 2

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei P40 Pro ve Watch GT 2 çok iyi birer ikili oluyor

Huawei Tüketici Elektroniği Grubu Mobil Cihazlar Başkanı Kevin Ho, bu büyük başarı hakkında konuştu ve “EISA tarafından ödül alan ürünlerimizden ikisi P40 Pro ve WATCH GT 2 ile galibiyet serimize devam etmekten heyecan duyuyor, tüketicilerimize yeni ve heyecan verici deneyimler sunmayı taahhüt ediyoruz” açıklamasını yaptı. P40 Pro’nun Türkiye’de henüz satılmayan bir “Plus” sürümünün olduğunu da hatırlatalım. O modelde daha da iyi bir kamera sistemi bizleri karşılıyor.

İlginiz Çekebilir

Son dönemde çıkan en özel otomobil