reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch 3 Pro

Çok yakında Huawei Watch 3 Pro 2022 de geliyor

2021 yılında karşımıza çıkan Huawei Watch 3 Pro için 27 Temmuz tarihinde 2022 sürümü de gelecek. İlk detaylar ortaya çıktı.

27 Temmuz Huawei etkinliğinde HarmonyOS 3 ve 11 inç MatePad Pro 2022 tablet modeli yanında kesin olarak Huawei Watch 3 Pro 2022 de olacak. Huawei’nin resmi olarak ön tanıtım reklamlarına başladığı akıllı saat, Watch 4 Pro ya da Watch 5 Pro isimlerinin kullanılmıyor olmasıyla şaşırtıyor. EKG özelliğine sahip olacağı aktarılan yani kalp konusunda detaylı inceleme yapabilecek olan ürün, aktarıldığı kadarıyla firmanın kendi geliştirdiği bağımsız bir navigasyon sistemi taşıyor. Bunun haricinde şimdilik başka bir detayın olmadığı akıllı saat modeli, yüksek ihtimalle yukarıdaki tasarımın ufak dokunuşlar almış haliyle yolda bulunuyor.

Huawei Türkiye’den geçtiğimiz yıl gelen açıklamada HarmonOS 2 işletim sistemli Huawei Watch 3 Pro modelinin Expert Imaging and Sound Association’dan (EISA) tarafından “EISA En İyi Akıllı Saat 2021-2022” ödülüne layık görüldüğü aktarılmıştı.

Düzenli ve bağımsız teknik incelemeler sunan 60’ın üzerinde uluslararası uzman tüketici elektroniği dergisi, web sitesi ve gazeteciler tarafından oluşturulan EISA, daha önce de Huawei Watch GT 2 Pro’yu en iyi akıllı saat seçmişti. EISA, Watch 3 Pro’nun birinci sınıf tasarımını överek;

“Bileğinizde mükemmel görünüyor, 1,43 inçlik AMOLED ekranının etrafındaki titanyum gövdesiyle birlikte, modern bir zarafet havası veren safir camla korunuyor. Bu gelişmiş işletim sistemi beraberinde kalp atış hızı ve kan oksijen seviyesi izleme, stres testi, düşme tespiti ve 100’den fazla farklı egzersiz programı için hazır programlar dahil olmak üzere bir dizi uygulama ve özellik getiriyor” yorumlarına yer vermişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Tüketici Elektroniği Grubu Operasyon Direktörü Kevin Ho “Watch GT 2, geçen yıl EISA En İyi Akıllı Saat 2020-2021’i kazandıktan sonra, en yeni Huawei Watch 3 Pro için EISA’dan bir akıllı saat ödülü daha almaktan büyük onur duyuyoruz” dedi ve şunları eklemişti:

“Huawei, tüketicilere en son teknolojileri ve heyecan verici deneyimleri sunmaya, teknolojik gelişmelerin heyecanını dünya çapında daha fazla insanla paylaşmaya kendini adamıştır. Bu nedenle Huawei Watch 3 Pro, bir akıllı telefon kadar bağımsız, akıllı ve güçlüdür. Kullanıcılarımızın kendi sağlıklarını daha iyi kontrol etmelerini sağlayan tüm gün sağlık takibi ve fitness özelliklerinin yanı sıra bunun ödüllendirilmesi bizim için bir onurdur.”

Huawei Watch 3 Pro 2022 yanında bu da ilginizi çekebilir: Triumph TE-1 elektrikli motosiklet modeli