reklamı kapat

POPÜLER

Papers, Please

Papers, Please oyunu yakında telefonlar için de çıkıyor

PC ve iPad için uzun süre önce çıkışını yapan oyunlardan Papers, Please, yakında Android ve iOS telefonlarda da olacak.

Lucas Pope tarafından aşağıdaki paylaşım ile duyurulduğu üzere Papers, Please oyunu iOS ve Android telefonlar için 5 Ağustos tarihinde çıkışını yapıyor. PC için halihazırda buradan, iPad içinse buradan elde edilebilen oyun, konsol tarafına ise hiçbir zaman gelmeyecek gibi görünüyor. Çünkü Pope konsol sürümü için dalga geçerek 2031 yılını veriyor.  Bu oyun herkese hitap etmiyor ancak çoğu kişinin hoşuna gidecek bir maceraya sahip. Yapım için Steam üzerinde şu açıklama geçiliyor: “Komünist Arstotzka devleti, komşu Kolechia ile 6 yıllık savaşı sona erdirdi ve sınır kasabası Grestin’in yarısını geri aldı. Göç müfettişi olarak göreviniz, Kolechia’dan Arstotzkan tarafına giren göçmen akışını kontrol etmek. İş arayan göçmen ve ziyaretçiler arasında gizlenmeye çalışan gizli kaçakçılar, casuslar ve teröristler var.

Yalnızca gezginler tarafından sağlanan belgeleri ve Kabul Bakanlığı’nın ilkel inceleme, arama ve parmak izi sistemlerini kullanarak, kimin Arstotzka’ya girebileceğine ve kimin geri çevrileceğine veya tutuklanacağına karar vermelisin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu açıdan çoğu zaman oldukça dikkat ve hafıza gerektiren Papers, Please, hataların oyun içinde kötü şekilde geri döndüğü, tedirgin edici yapımlar arasında yer alıyor. Yapısı gereği telefonlarda oynamanın çok kolay olacağı oyun, yüksek grafik ihtiyacına sahip olmadığından basit cihazlarda dahi akıcı şekilde çalışacaktır. Oyunun doğru kararlar doğrultusunda bir senaryoya sahip olduğunu belirtelim.

 


Papers, Please yanında bu da ilginizi çekebilir: Tam 2 bin beygirlik Ford Pro Electric SuperVan