reklamı kapat

POPÜLER

Company of Heroes

Company of Heroes için iPhone ve Android müjdesi

Strateji sevenlerin çok yakından bildiği yapımlardan Company of Heroes için çok güzel bir iPhone ve Android müjdesi verildi.

2006 yılında PC için piyasaya çıkan İkinci Dünya Savaşı temelli strateji oyunu Company of Heroes, biliyorsunuz 13 Şubat tarihinde iPad tabletlere de gelmişti. Bu açıdan strateji oyunu sevenleri çok memnun eden yapım, ortaya çıktığı kadarıyla yıl sonunda sınırlarını aşıyor. Feral Interactive tarafından yapılan resmi açıklamaya göre popüler oyun yıl sonunda iPhone ve Android telefonlar için de indirmeye sunulacak. Oyun için şimdiden açıklanan fiyat 14 dolar seviyesinde olacak. iPad sürümü hali hazırda satın alanların ise iPhone sürümüne para ödemesine gerek kalmayacak deniyor. Grafikleri ve savaş ortamı atmosferi en iyi strateji yapımları arasında yer alan COH, telefon tarafında saatlerce başından kalkılamayacak oyunlar arasında yer alacak izlenimi oluşturuyor. Büyüyen ekranlar sayesinde artık strateji oyunlarını telefonlarda oynamak hiç zorluk yaşatmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Company of Heroes çok beğenilen bir oyun

İlk oyunun başarı sayesinde ikinci oyunu da çıkan COH, gerçekten oldukça dikkat çeken yapımlar arasında yer alıyor. Bu arada mobil oyun dünyasına ile alakalı gözünüzden kaçmış olabileceğini düşündüğümüz önemli bir haber daha bulunuyor. Sonu felaket biten efsane dizi Game Of Thrones’un “Beyond The Wall” adı verilen yeni mobil oyunu, artık Huawei AppGallery’de de yer alıyor. Huawei AppGallery direkt olarak PlayStore’a alternatif bir uygulama marketi konumunda yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Huawei’nin yeni akıllı telefonları ile tanışın