reklamı kapat

POPÜLER

Company of Heroes 2

Company of Heroes 2’ye ücretsiz sahip olabilirsiniz

Aralık ayının son günleri oyun sevenleri mutlu edecek şeklinde devam ediyor. Şimdi de Company of Heroes 2 oyununa ücretsiz olarak sahip olmak mümkün. Bu fırsatı değerlendirmek için ise elinizi çabuk tutmanız gerekiyor.

Geçtiğimiz günlerde Assassin’s Creed IV: Black Flag kampanyası gün yüzüne çıkmıştı. Ubisoft bu doğrultuda 11 Aralık – 18 Aralık tarihleri arasında oyunun ücretsiz olarak alınabileceğini duyurmuştu. Şimdiki haber ise Humble Bundle cephesinden geliyor. Company of Heroes 2 oyunu kısa süreliğine ücretsiz. Bildiğiniz gibi ücretsiz oyun kampanyalarında süre sınırı söz konusu oluyor. Birkaç gün sonra bu oyunu tekrar oynamak istediğinizde “satın al” ekranı ile karşılaşabiliyorsunuz. Bu durum Company of Heroes 2 için geçerli değil. Yani oyun kütüphanenize eklendiği andan itibaren tamamen sizin oluyor.

Nasıl yapılıyor?

İkinci Dünya Savaşı döneminde geçen Company of Heroes 2 gerçek zamanlı bir strateji içeriyor. Bu oyuna ücretsiz sahip olabilmek için ise Humble Bundle hesabına sahip olmak gerekiyor. Ardından buraya tıklayarak oyunun sayfasını açıyorsunuz. Ücret yerine “free” yani “bedava” yazan butona tıklıyorsunuz. Oyun otomatik olarak sepetinize ekleniyor. Ardından sepet ikonuna tıklayıp buradan “get if for free” butonuna basıyorsunuz. Böylece size Humble Bundle’dan bir mail geliyor. Bu maili açıp “download now” dediğinizde arzu ederseniz oyunun Steam kodunu alabiliyorsunuz. Böylece ücretsiz aldığınız oyun Steam hesabınıza da tanımlanıyor.