reklamı kapat

POPÜLER

Beğeni toplayan yarış oyunu Dirt 3 kısa süreliğine ücretsiz

Birçok yarış oyunu gelip geçse de Dirt serisinin her zaman kendine has bir yeri olmuştur. Gerek grafikleri gerek oynanışıyla ralli severlerin gönlünde taht kuran yapımı eğer halen edinmediyseniz kısa bir süreliğine ücretsiz olarak oyuna sahip olmanız mümkün.

Humble Bundle tarafından gerçekleştirilen kampanyada Dirt 3 Complete Edition’a sahip olabilmek için yalnızca birkaç küçük adımı tamamlamak gerekiyor. Humble Bundle hesabınızı Steam hesabıyla eşleştirip Humble Bundle sitesi üzerinden oyunu almanız yeterli oluyor. Böylece oyun ücretsiz bir şekilde bilgisayarınıza inmeye başlıyor. Bu adımları nasıl yapacağınızı görsellerle anlatan sayfaya buradan ulaşabilirsiniz. 12 Kasım tarihinde son bulacak olan kampanya kapsamında oyunun kodlarının 19 Kasım’a kadar etkinleştirilmesi gerektiğini de sözlerimize ekleyelim.

Dirt 3 Complete Edition, oyuna bu zamana kadar gelen tüm DLC paketlerini içerisinde barındırıyor. 13 ekstra otomobil, 8 yeni pist ve 4 yeni yarış güzergahı bu pakette oyuncuları bekliyor. Eğer yarış oyunlarını seviyorsanız elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

YORUMLAR