reklamı kapat

POPÜLER

Layers of Fear

Layers of Fear’a ücretsiz sahip olabilirsiniz

Sene sonunun gelmesiyle birlikte oyun severleri mutlu edecek kampanyaların sayısı artıyor. Son olarak Layers of Fear‘a kısa süreliğine de olsa ücretsiz sahip olmak mümkün!

Hatırlarsanız yakın zamanda sizlere Assassin’s Creed IV: Black Flag ve Company of Heroes 2 fırsatlarını duyurmuştuk. Bunların üzerinden çok geçmeden şimdi de Layers of Fear kampanyası duyuruldu. 2016 senesinde gün yüzüne çıkan bu oyun korku ögeleri etrafında şekilleniyor. Victoria döneminde geçmesi nedeniyle farklı bir havaya sahip. Normalde Steam’de 31 TL’den satılan bu oyuna Humble Bundle sayesinde ücretsiz sahip olabilirsiniz. Üstelik daha sonra bu oyunu Steam kütüphanenize de ekleyebiliyorsunuz.

Nasıl yapılıyor?

Humble Bundle kampanyalarından yararlanabilmek için önce bir hesap sahibi olmak gerekiyor. Eğer hesabınız bulunuyorsa giriş yapmanız yeterli oluyor. Ardından buraya tıklıyor ve oyunun sayfasına erişiyorsunuz. Burada ücret yerine “free” yani “bedava” yazan butona tıklıyorsunuz. Bunun ardından oyun otomatik olarak sepetinize ekleniyor. Ardından sepet ikonuna tıklayıp buradan “get if for free” butonuna basıyorsunuz. Böylece size Humble Bundle’dan bir mail gelmesini sağlıyorsunuz. Bu maili açıp “download now” dediğinizde arzu ederseniz oyunun Steam kodunu alabiliyorsunuz. Böylece ücretsiz aldığınız oyun Steam hesabınıza da tanımlanıyor