reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Humble Bundle’da 14 günlük, 14 farklı paketlik büyük oyun indirimi başladı

Humble Bundle yaptığı iki haftalık ve haftalık oyun paketi satışlarıyla hem oyuncuları mutlu ediyor hem de yardım kuruluşları için bağış topluyordu. 5-6 oyunu paket halinde 1 dolardan satan Humble Bundle sayesinde PC oyuncuları için “oyun alamamak” gibi bir kavram yavaş yavaş ortadan kalkarken, oyuncuların da oyun kütüphanesi her geçen gün genişliyordu. Şimdi Humble Bundle bu genişlemeye daha hızlı bir katkı yapmaya karar vermiş olacak ki günlük satışlarını başlattı.

Advertisement

İki haftada boyunca yeni bir oyun paketinin gelmesini beklemekten sıkıldınız mı? Haftalık satışlar sizi mutlu edemiyor mu? O zaman hazır olun, çünkü 14 gün 14 paket ve onlarca oyunla Humble Bundle muhteşem bir kampanya başlattı. 14 gün boyunca her gün bir büyük paketi satışa çıkartacak olan kuruluşun ilk paketinde tam 10 adet oyun bulunuyor. Minimum 1 dolar vererek Saints Row: The Third, Saints Row 2, Risen 2: Dark Waters, Sacred 2: Gold Edition alırken minimum 6,25 dolar vererek bu oyunlarla ek olarak Dead Island Game of The Year, Saints Row: The Third – The Full DLC Package, Metro 2033, Risen ve Sacred Citadel‘e sahip olabilirsiniz. Tek seferde minimum 9 dolar verirseniz bu 9 oyunu birden alırken bir de Dead Island Riptide – Complete Edition‘ı almış oluyorsunuz.

humble2
Tabii bu fiyatların üzerine de çıkabilirsiniz. Temelinde hayır işi yatan bu oyun paketi satışlarında, bağış yapmak istediğiniz yerlerin ne kadar para alacağını da yine siz belirliyorsunuz sistem üzerinden. Satılan oyunların dijital kopya olduğunu da hatırlatalım. Steam üzerine oyunları kaydedip oynayabilirsiniz. Bu hafta Humble Bundle‘dan gözünüzü ayırmayın, yoksa kaçırdıklarınıza çok üzülebilirsiniz. Bu oyun çılgınlığı 26 Mayıs‘ta sona erecek ve Humble Bundle muhtemelen eski sistemine geri dönecek.