reklamı kapat

POPÜLER

Humble Bundle’ın yeni paketiyle kendi oyununuzu geliştirip yarışmaya katılın! [Video]

Bu haftanın Humble Bundle paketine baktıysanız, gördüğünüz manzara kafanızı karıştırmış olabilir zira haftalık indirimlerin başrolü bu defa oyunlar değil, oyun yapım programları.

Humble Bundle inanılmayacak indirimlerle iki haftada bir ve haftada bir olmak üzere oyun paketleri satmaya devam ediyor. Minimum 1 dolar ödeyerek aldığınız ve içinde en az dört oyun bulunan bu paketler zaman zaman çizgi roman, zaman zaman mobil uygulama olurken bu defa haftalık satış kısmı RPG Maker‘a adanmış durumda.

DIY (Do It Yourself: Kendin Yap) akımıyla gelen yazılımlar, olabildiğince basit bir arayüzle size kendi RPG’nizi yapıp hikayenizi anlatma imkanı sunuyor. Retro tarzda oyunlar yapabileceğiniz paketin toplam fiyatı 370 dolarken 14 ürünü de kapsayan Humble Bundle fiyatı 12 dolara inmiş durumda. Bu paketi 14 oyunluk tek paket yerine 3 paket halinde de sunan Humble Bundle’dan 1 dolar ödeyerek beş adet yazılım ve oyunu satın alabilirken, 6 dolarlık seçenekle bu aldıklarınızın üzerine altı yazılım ve oyun daha ekleyebilirsiniz. İsterseniz bu fiyatlardan daha fazlasını ödeyerek hayır kuruluşlarına bağış da yapabileceğiniz bu kampanya, hayalleriniz gerçekleştirme imkanı sunabilir.

Yazılımlara ek olarak bir-iki oyun da barındıran paket, özellikle oyun yapımıyla ilgilenmek isteyip nereden başlayacağını bilemeyenlere ilham kaynağı olabilir. Bağımsız oyun geliştiricilerini bu derece destekleyen bir paketi kaçırmak yazık olur doğrusu. Humble Bundle’ın yaptığı bu muhteşem paketi buradan satın alabilirsiniz, indirimin sadece bir hafta geçerli olduğunu da hatırlatalım. Üstelik bu yıl bir yenisi gerçekleşecek olan Indie Game Maker Contest‘e oyununuzu yapıp gönderebilirsiniz. Birincinin 2.500 dolar ödül alacağı bu yarışma, farklı bir deneyim olabilir.

VİDEO

YORUMLAR