reklamı kapat

POPÜLER

Assassin's Creed IV: Black Flag

Assassin’s Creed IV: Black Flag kısa bir süreliğine ücretsiz

Ubisoft kısa bir süreliğine de olsa oyun severlerin yüzünü güldürmeye hazırlanıyor. İlgi gören oyunlardan biri olan Assassin’s Creed IV: Black Flag‘e tamamen ücretsiz bir şekilde sahip olmak mümkün!

Steam’de 70 liradan alıcı bulan Assassin’s Creed IV: Black Flag’e sahip olabilmek için Uplay platformuna üye olmak gerekiyor. Ubisoft tarafından kurulan platform zaman zaman ücretsiz oyunlara yer vermesiyle dikkat çekiyor. Tahmin edebileceğiniz üzere bu kampanyalar kısa süreli oluyor. Seçilen oyunun daha fazla yaygınlaştırmayı amaçlıyor.

Assassin’s Creed serisinin dördüncü oyunu olan Black Flag tarihte keyifli bir yolculuğa çıkmamıza vesile oluyor. Oyunun kahramanı olan Edward Kenway hükümet için çalışırken korsanlığa geçiş yapıyor. Ardından da kendini suikastçilerin arasında bulunuyor. Onunla birlikte dünyanın pek çok yerini dolaşma fırsatı elde ediyoruz. Bu oyuna ücretsiz olarak sahip olabilmek için ise yapılacaklar çok basit.

Nasıl yapılıyor?

Öncelikle eğer Uplay hesabınız yoksa kendinize bir hesap açmanız gerekiyor. Ardından bu sayfaya tıklayarak ücretsiz Assassin’s Creed IV: Black Flag kampanyasını görüntülüyorsunuz. Önce “Get the Game” ardından “Register For PC” tuşlarına basın. uPlay hesabınızla giriş yapmanın ardından oyun kütüphanenize ekleniyor. Ardından Uplay uygulamasını ve oyunu bilgisayarınıza indirmeniz yeterli oluyor. 11 Aralık‘ta başlayan bu kampanya 18 Aralık‘ta son bulacak.